FB pixel TP pixel
He Was a Quiet Man

Byl to tichý muž

He Was a Quiet Man
USA | 2007 | Romantické filmy | 95 minut

Osamělý a nenápadný Bob Maconel (Christian Slater) je nespokojený se svým způsobem života. Nemá žádné přátele, jeho kolegové v práci jej ponižují a nikdo se nezajímá o jeho názory. Zoufalý Bob se stále více uzavírá do svého paranoidního světa a chystá krvavou pomstu v nenáviděné práci. Jeho vražedné...

Osamělý a nenápadný Bob Maconel (Christian Slater) je nespokojený se svým způsobem života. Nemá žádné přátele, jeho kolegové v práci jej ponižují a nikdo se nezajímá o jeho názory. Zoufalý Bob se stále více uzavírá do svého paranoidního světa a chystá krvavou pomstu v nenáviděné práci. Jeho vražedné plány jednou překvapivě zrealizuje kolega. Situace se radikálně otočí ve chvíli, kdy Bob vraha zneškodní a stane se z něj místní hrdina. Zachrání i ambiciózní Vanessu (Elisha Cuthbert), která po střelbě ochrnula. Postupně se mezi nimi vytváří hlubší vztah, ale nenávist, zloba a křivdy minulosti Boba stále pronásledují.

IMDb  69 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Byl to tichý muž online

Byl to tichý muž online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Byl to tichý muž obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Byl to tichý muž, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Byl to tichý muž postavy.

Byl to tichý muž recenze a hodnocení

Ve filmu Byl to tichý muž hrají Christian Slater, John Gulager, Elisha Cuthbert, Jamison Jones, Michael DeLuise, K.C. Ramsey, Anzu Lawson.

Film Byl to tichý muž režíruje Frank A. Cappello.

Film Byl to tichý muž má 95 minut.

Film Byl to tichý muž není zatím nikde online.

Film Byl to tichý muž není zatím kde sledovat.