FB pixel TP pixel
Empire State
Empire State

Empire State

Empire State
USA | 2013 | Drama | Krimi drama | 94 minut

Snímek natočený podle skutečných událostí z 80. let minulého století vypráví příběh Chrise Potamitise (Liam Hemsworth), řeckého imigranta pracujícího jako ochranka ve velké automobilové společnosti, kterého jeho násilnický kamarád Eddie (Michael Angarano) přesvědčí, aby společně Chrisova zaměstnavat...

Snímek natočený podle skutečných událostí z 80. let minulého století vypráví příběh Chrise Potamitise (Liam Hemsworth), řeckého imigranta pracujícího jako ochranka ve velké automobilové společnosti, kterého jeho násilnický kamarád Eddie (Michael Angarano) přesvědčí, aby společně Chrisova zaměstnavatele okradli. Když se dvojici po sérii neúspěšných pokusů a komických přešlapů podaří bez jakéhokoli plánu ukořistit největší lup v amerických dějinách, FBI má jasno. Loupež provedl některý z protřelých newyorských rodinných klanů. O to větší překvapení čeká na policii i obyvatele města, když se provalí, že za vším stojí natvrdlý řecký umývač nádobí.

IMDb  52 % CSFD  49 %

Empire State online

Sledovat Empire State online můžeš na iTunes, Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Empire State online, zda je ke stažení a zda má Empire State dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | české titulky | od 4. 12. 2022
Půjčení za 39 Kč Nákup za 79 Kč
Starmax
Starmax
od 7. 8. 2022
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 28. 1. 2020
Předplatné za 99 Kč

Empire State obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Empire State, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Empire State postavy.

Empire State recenze a hodnocení

Ve filmu Empire State hrají Liam Hemsworth, Emma Roberts, Nikki Reed, Lydia Hull, Chris Diamantopoulos, Michael Rispoli, Gia Mantegna.

Film Empire State režíruje Dito Montiel.

Film Empire State má 94 minut.

Film Empire State můžete vidět na iTunes, Starmax, Vodafone TV.

Film Empire State je online na iTunes, Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.