FB pixel TP pixel
Jerry Cotton

Jerry Cotton

Jerry Cotton
Německo | 2010 | 90 minut

Film byl inspirován kultovními romány ze 60. let, které byly přeloženy do 14 jazyků, prodávaly se ve více než 50 zemích a počet jejich výtisků činí kolem miliardy. Newyorský agent FBI JERRY COTTON (Christian Tramitz) má jen krůček k tomu, aby ztratil svou dokonalou pověst: šéfka Kontrolníh...

Film byl inspirován kultovními romány ze 60. let, které byly přeloženy do 14 jazyků, prodávaly se ve více než 50 zemích a počet jejich výtisků činí kolem miliardy. Newyorský agent FBI JERRY COTTON (Christian Tramitz) má jen krůček k tomu, aby ztratil svou dokonalou pověst: šéfka Kontrolního úřadu DARYL D. ZANUCK (Christiane Paul) ho obviní ze spáchání dvojité vraždy. Zastřelil Jerry SAMMYHO SERRANA (Moritz Bleibtreu) z pomsty za to, že ho nebyl schopný usvědčit z krádeže státního zlata? A zabil opravdu svého parťáka v FBI TEDA CONROYE (Janek Rieke) ve snaze odstranit jediného očitého svědka? Jerry začíná závodit z časem: musí uniknout vlastním kolegům z FBI, vystopovat gangstera KLAUSE SCHMIDTA (Heino Ferch) a jeho gang (Monica Cruz, Jürgen Tarrach, Joram Voelklein) a co nejdřív najít pravého vraha. Jerryho jedinými spojenci jsou jeho červený Jaguár XKE, jeho Smith and Wesson ráže 38 a jeho nový parťák PHIL DECKER (Christian Ulmen)."

IMDb  53 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Jerry Cotton online

Jerry Cotton online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Jerry Cotton obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jerry Cotton, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jerry Cotton postavy.

Jerry Cotton recenze a hodnocení