FB pixel TP pixel
Henri 4
Henri 4

Jindřich IV. Navarrský

Henri 4
Německo | 2010 | 90 minut

Francie, 1563. Protestanti bojují proti katolíkům o půdu i o moc a odvolávají se při tom na náboženství. V čele protestantů stojí Jindřich Navarrský, jenž spolu se svými muži bojuje proti Paříži, proti katolíkům a proti mocné rivalce jeho matky, Kateřině Medicejské, královně Francie. Kateřina nabízí...

Francie, 1563. Protestanti bojují proti katolíkům o půdu i o moc a odvolávají se při tom na náboženství. V čele protestantů stojí Jindřich Navarrský, jenž spolu se svými muži bojuje proti Paříži, proti katolíkům a proti mocné rivalce jeho matky, Kateřině Medicejské, královně Francie. Kateřina nabízí Jindřichovi na důkaz smíru ruku své dcery, ale svatba skončí prolitou krví. Během svého života Jindřich nevynechá jedinou příležitost, aby usiloval o místo na královském trůnu.

IMDb  60 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Jindřich IV. Navarrský online

Jindřich IV. Navarrský online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Jindřich IV. Navarrský obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jindřich IV. Navarrský, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jindřich IV. Navarrský postavy.

Jindřich IV. Navarrský recenze a hodnocení

Ve filmu Jindřich IV. Navarrský hrají Julien Boisselier, Joachim Król, Andreas Schmidt, Roger Casamajor, Ulrich Noethen, Devid Striesow, Katharina Thalbach.

Film Jindřich IV. Navarrský režíruje .

Film Jindřich IV. Navarrský má 90 minut.

Film Jindřich IV. Navarrský není zatím nikde online.

Film Jindřich IV. Navarrský není zatím kde sledovat.