FB pixel TP pixel
Populaire
Populaire

Láska všemi deseti

Populaire
Francie | 2012 | Komedie | 111 minut

Jaro 1958, Francie. 21 letá Rose Pamphyleová (Déborah François) žije se svým ovdovělým otcem, bručounem, který provozuje vesnický obchůdek. Rose je zasnoubená se synem místního automechanika a zdá se, že jejím údělem bude poklidný život hospodyňky. Ale po takovém životě ona netouží. Odjede do Lisieu...

Jaro 1958, Francie. 21 letá Rose Pamphyleová (Déborah François) žije se svým ovdovělým otcem, bručounem, který provozuje vesnický obchůdek. Rose je zasnoubená se synem místního automechanika a zdá se, že jejím údělem bude poklidný život hospodyňky. Ale po takovém životě ona netouží. Odjede do Lisieux v Normandii, kde podstoupí přijímací pohovor na místo sekretářky pojišťovací společnosti, které šéfuje velmi charismatický Louis Echard (Romain Duris). Pohovor dopadne katastrofálně, ale Rose aspoň předvede, že umí neuvěřitelně rychle psát na psacím stroji. Mladé ženě se tak nevědomky podaří v Louisovi probudit sklony ke sportovnímu fanouškovství. Rose se pod jeho vedením zúčastní své první soutěže v psaní na stroji. Cesta k opravdovým trofejím je však složitá. Láska ke sportu a k ženě si někdy mohou překážet.

IMDb  69 % CSFD  71 %

Láska všemi deseti online

Sledovat Láska všemi deseti online můžeš na Aerovod, KVIFF TV, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Láska všemi deseti online, zda je ke stažení a zda má Láska všemi deseti dabing nebo titulky.

Aerovod
Aerovod
české titulky | SD kvalita | od 16. 12. 2016
Půjčení (HD) za 65 Kč Nákup (HD) za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 17. 9. 2020
Předplatné za 99 Kč

Láska všemi deseti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Láska všemi deseti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Láska všemi deseti postavy.

Láska všemi deseti recenze a hodnocení