FB pixel TP pixel
Populaire
Populaire

Láska všemi deseti

Populaire
Francie | 2012 | Komedie | Romantická komedie | 111 minut

Jaro 1958, Francie. 21 letá Rose Pamphyleová (Déborah François) žije se svým ovdovělým otcem, bručounem, který provozuje vesnický obchůdek. Rose je zasnoubená se synem místního automechanika a zdá se, že jejím údělem bude poklidný život hospodyňky. Ale po takovém životě ona netouží. Odjede do Lisieu...

Jaro 1958, Francie. 21 letá Rose Pamphyleová (Déborah François) žije se svým ovdovělým otcem, bručounem, který provozuje vesnický obchůdek. Rose je zasnoubená se synem místního automechanika a zdá se, že jejím údělem bude poklidný život hospodyňky. Ale po takovém životě ona netouží. Odjede do Lisieux v Normandii, kde podstoupí přijímací pohovor na místo sekretářky pojišťovací společnosti, které šéfuje velmi charismatický Louis Echard (Romain Duris). Pohovor dopadne katastrofálně, ale Rose aspoň předvede, že umí neuvěřitelně rychle psát na psacím stroji. Mladé ženě se tak nevědomky podaří v Louisovi probudit sklony ke sportovnímu fanouškovství. Rose se pod jeho vedením zúčastní své první soutěže v psaní na stroji. Cesta k opravdovým trofejím je však složitá. Láska ke sportu a k ženě si někdy mohou překážet.

Hrají: Romain Duris, Déborah François, Shaun Benson, Mélanie Bernier, Nicolas Bedos, Miou-Miou, Eddy Mitchell

Režie: Régis Roinsard

IMDb  69 % Kinobox  66 %

Láska všemi deseti online

Sledovat Láska všemi deseti online můžeš na KVIFF TV, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Láska všemi deseti online, zda je ke stažení a zda má Láska všemi deseti dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 17. 9. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Láska všemi deseti recenze a hodnocení

Ve filmu Láska všemi deseti hrají Romain Duris, Déborah François, Shaun Benson, Mélanie Bernier, Nicolas Bedos, Miou-Miou, Eddy Mitchell.

Film Láska všemi deseti režíruje Régis Roinsard.

Film Láska všemi deseti má 111 minut.

Film Láska všemi deseti můžete vidět na KVIFF TV, Vodafone TV.

Film Láska všemi deseti je online na KVIFF TV, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.