FB pixel TP pixel
Walking on Sunshine
Walking on Sunshine

Letní láska

Walking on Sunshine
Velká Británie | 2014 | Komedie | Muzikály | 97 minut

Taylor prožila o prázdninách v Itálii milostný románek s Rafem. Krásný, opálený mladík s bezva figurou. Svůj pobyt si tam trochu protáhla a pak se vrátila domů. Začínala jí škola a vždy věděla, že je jejím cílem dostudovat. Uběhly tři roky a její sestra Maddie, která se stále s někým rozchází a zase...

Taylor prožila o prázdninách v Itálii milostný románek s Rafem. Krásný, opálený mladík s bezva figurou. Svůj pobyt si tam trochu protáhla a pak se vrátila domů. Začínala jí škola a vždy věděla, že je jejím cílem dostudovat. Uběhly tři roky a její sestra Maddie, která se stále s někým rozchází a zase dává dohromady, pro ni má překvapení. Na radu Taylor před delší dobou odjela také do Itálie, kde se léčí ze svého nepovedeného vztahu s Dougem. Teď je to jiné, právě oznámila Taylor, že se bude vdávat. Svého soubence zná sice pár týdnů, ale určitě je to ten pravý. A není to nikdo jiný než Raf. Taylor před sestrou předstírá, že se s ním ani s partou přátel nezná. Jejich tajemství ale neudrží. Taylor s Rafem ale řeknou, že už jeden pro druhého nic neznamená. Není to úplně pravda. Taylor celé tři roky na Rafa vzpomínala a on celé ty roky doufal, že se do Itálie vrátí. Taylor se sice zúčastní rozlučkového večírku, ale odejde z něj, sbalí si věci a odjede na letiště. Maddie si jejího odchodu ani nevšimla. Měla po návratu domů spoustu starostí se svým posledním, bývalým přítelem Dougem. Ten se totiž objevil s předsevzetím, že Maddie získá zpátky. A povedlo se mu to. Ve svatební den, přímo před oltářem se Maddie vyzná ze svých citů i ze svého zmatení. Řekne Rafovi, že si ho nemůže vzít. Vždy zakřiknutá a skromná Taylor sebere všechny síly a ještě v kostele vyzná Rafovi svoji lásku.

Letní láska obsazení

Herci: Annabel Scholey, Hannah Arterton, Giulio Berruti, Greg Wise, Katy Brand, Danny Kirrane, Giulio Maria Corso

Režie: Max Giwa, Dania Pasquini

IMDb  54 % Kinobox  59 % Letní láska CSFD 56 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Letní láska online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Letní láska online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Letní láska dabing nebo titulky.

Letní láska celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Letní láska Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Letní láska recenze a hodnocení

Ve filmu Letní láska hrají Annabel Scholey, Hannah Arterton, Giulio Berruti, Greg Wise, Katy Brand, Danny Kirrane, Giulio Maria Corso.

Film Letní láska režíruje Max Giwa, Dania Pasquini.

Film Letní láska má 97 minut.

Film Letní láska není zatím nikde online.

Film Letní láska není zatím kde sledovat.