FB pixel TP pixel
Make Way for Noddy
Make Way for Noddy

Make Way for Noddy

Make Way for Noddy
Velká Británie | 2002 | Animované seriály | Pro nejmenší | 12 minut

Město hraček je kouzelné místo, kde hračky ožívají a zpívají, a kde na tebe čeká řada dobrodružství. Dřevěný panáček Noddy je opravdu čiperný a slušný, ale vždy se nějak zaplete do problémů. Tehdy mu přispěchají na pomoc jeho kamarádi a ostatní obyvatelé městečka: skřítkové Ušatec a Kuliferda, Vševě...

Město hraček je kouzelné místo, kde hračky ožívají a zpívají, a kde na tebe čeká řada dobrodružství. Dřevěný panáček Noddy je opravdu čiperný a slušný, ale vždy se nějak zaplete do problémů. Tehdy mu přispěchají na pomoc jeho kamarádi a ostatní obyvatelé městečka: skřítkové Ušatec a Kuliferda, Vševěd a panenka Dina, opička Marta, pan Polda a medvěd Tlusťoušek.

Hrají: David Kaye, Britt McKillip, Michael Dobson, Tabitha St. Germain, Richard Newman, Doug Parker, Don Brown, Lee Tockar, Cathy Weseluck, Manny Petruzzelli, Kathleen Barr

Režie: Byron Vaughns

IMDb  56 % Kinobox  51 %

Make Way for Noddy online

Sledovat Make Way for Noddy online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Make Way for Noddy online, zda je ke stažení a zda má Make Way for Noddy dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 8. 5. 2023
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Make Way for Noddy recenze a hodnocení

V seriálu Make Way for Noddy hrají David Kaye, Britt McKillip, Michael Dobson, Tabitha St. Germain, Richard Newman, Doug Parker, Don Brown, Lee Tockar, Cathy Weseluck, Manny Petruzzelli, Kathleen Barr.

Seriál Make Way for Noddy můžete vidět na Voyo.

Seriál Make Way for Noddy je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.