FB pixel TP pixel
The Mad Adventures of Rabbi Jacob
The Mad Adventures of Rabbi Jacob

Rabín Jákob

The Mad Adventures of Rabbi Jacob
Francie | 1973 | Komedie | Satira | 100 minut

Komedie Dobrodružství rabína Jákoba, natočená režisérem Gérardem Ourym, je jedním z mála vynikajících filmů Louise de Funese, který nebyl v našich kinech uveden. Funes si v něm svým typicky žlučovitým způsobem zahrál bohatého francouzského podnikatele, který nemá nic proti cizincům, pokud to nejsou ...

Komedie Dobrodružství rabína Jákoba, natočená režisérem Gérardem Ourym, je jedním z mála vynikajících filmů Louise de Funese, který nebyl v našich kinech uveden. Funes si v něm svým typicky žlučovitým způsobem zahrál bohatého francouzského podnikatele, který nemá nic proti cizincům, pokud to nejsou zrovna černoši, Židé nebo Arabové. Nejlépe by asi bylo, aby na světě žili jen samí čistokrevní bílí Francouzi. V nejméně vhodnou chvíli se však dozví, že jeho šofér je Žid a že on sám se zapletl do jakési politicko-teroristické honičky kudrnatých Arabů. Aby unikl svým pronásledovatelům a zachránil si holý život, musí se převléknout za židovského rabína, a sehrát tak hlavní roli na oslavách pařížské židovské obce. A nejen to, musí podstoupit i koupel v kádi plné žvýkačky a sypajících se bonbónů. A tak různé zážitky a dobrodružství postupně otupí hroty jeho „předpojatosti“.

Hrají: Louis de Funes, Suzy Delair, Claude Giraud, Henri Guybet, Marcel Dalio, Renzo Montagnani, André Falcon

Režie: Gérard Oury

IMDb  74 % Kinobox  75 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Rabín Jákob online

Rabín Jákob online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rabín Jákob recenze a hodnocení

Ve filmu Rabín Jákob hrají Louis de Funes, Suzy Delair, Claude Giraud, Henri Guybet, Marcel Dalio, Renzo Montagnani, André Falcon.

Film Rabín Jákob režíruje Gérard Oury.

Film Rabín Jákob má 100 minut.

Film Rabín Jákob není zatím nikde online.

Film Rabín Jákob není zatím kde sledovat.