FB pixel TP pixel
The Adventures of Scaramouche
The Adventures of Scaramouche

Scaramouche

The Adventures of Scaramouche
Francie | 1963 | Dobrodružné filmy | 98 minut

Baví diváky na tržištích, vyhrává souboje a dobývá srdce i ložnice krásných dam. Pod maskou se skrývá legendární představitel D´Artagnana ze Tří mušketýrů Gérard Barray! Francouzsko-španělsko-italský romantický film, při jehož sledování nezůstane jediné oko suché. Mladý bouřlivák Robert la Fleur jez...

Baví diváky na tržištích, vyhrává souboje a dobývá srdce i ložnice krásných dam. Pod maskou se skrývá legendární představitel D´Artagnana ze Tří mušketýrů Gérard Barray! Francouzsko-španělsko-italský romantický film, při jehož sledování nezůstane jediné oko suché. Mladý bouřlivák Robert la Fleur jezdí od dětství s komedianty, a vystupuje jako oblíbená komická postava „Scaramouche“. V Paříži ho vyhledá markýz de la Suchill, aby se ho zeptal na jeho mládí, a především na jizvu na jeho hrudi. Domlouvá si s ním schůzku, ale den na to je nalezen mrtev, a Robert le Fleur je obviněn schovankou markýze de Suchill Dianou neúmyslně z jeho vraždy. Robert se snaží dokázat svou nevinu a s pomocí Diany se mu to daří. Nakonec se dostane na zámek svého otce, ale ještě musí být dáno spravedlnosti zadost a všichni intrikáni a vrazi musí být po zásluze potrestáni.

IMDb  62 % CSFD  74 %
Voyo
Dobrodružné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Scaramouche online

Scaramouche online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Scaramouche obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Scaramouche, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Scaramouche postavy.

Gérard Barray
Gérard Barray
Robert Lafleur alias Scaramouche
Yvette Lebon
Yvette Lebon
Alice

Scaramouche zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
3 545 700 diváků

Scaramouche recenze a hodnocení