FB pixel TP pixel
Strange Wilderness

Skandály ze života zvířat

Strange Wilderness
Německo | 2008 | Dobrodružné filmy | 87 minut

Peter Gaulke a jeho partner Fred Wolf se zoufale snaží podpořit sledovanost televizního seriálu Skandály ze života zvířat, který původně moderoval Peterův otec. Zachrání je expedice do divočiny?\r Poté, co oblíbený televizní seriál Skandály ze života zvířat převezme po populárním moderátorovi jeho s...

Peter Gaulke a jeho partner Fred Wolf se zoufale snaží podpořit sledovanost televizního seriálu Skandály ze života zvířat, který původně moderoval Peterův otec. Zachrání je expedice do divočiny?\r Poté, co oblíbený televizní seriál Skandály ze života zvířat převezme po populárním moderátorovi jeho syn Peter Gaulke, sledovanost začne záhy klesat. Není divu, protože Peter a jeho partner Fred jsou sice zvířecí nadšenci, ale jen to pro vysílání dobré show nestačí. Když už to vypadá, že pořad definitivně zajde na úbytě, dvojice se rozhodne, že musí přijít s něčím „opravdu velkým“, aby jej zachránila. Co kdyby se pokusili vystopovat tajemného nepolapitelného tvora, který se ukrývá v jeskyních uprostřed džungle, a odhalili tak největší tajemství přírody? Vydají se proto ještě se dvěma členy filmového štábu do jihoamerické divočiny, ale jejich expedici od samého počátku provázejí nejrůznější katastrofy. Hlavní role v americké komedii režiséra Freda Wolfa hrají Steve Zahn a Allen Covert.

Hrají: Steve Zahn, Jonah Hill, Kevin Heffernan, Harry Hamlin, Robert Patrick, Joe Don Baker, Justin Long

Režie: Fred Wolf

IMDb  52 % Kinobox  51 %
Voyo
Dobrodružné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Skandály ze života zvířat online

Skandály ze života zvířat online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Skandály ze života zvířat recenze a hodnocení

Tvůj názor na Skandály ze života zvířat?

Ve filmu Skandály ze života zvířat hrají Steve Zahn, Jonah Hill, Kevin Heffernan, Harry Hamlin, Robert Patrick, Joe Don Baker, Justin Long.

Film Skandály ze života zvířat režíruje Fred Wolf.

Film Skandály ze života zvířat má 87 minut.

Film Skandály ze života zvířat není zatím nikde online.

Film Skandály ze života zvířat není zatím kde sledovat.