FB pixel TP pixel
Die Jahrhundertlawine

Smrtící lavina

Die Jahrhundertlawine
Německo | 2008

Bratři Josh a Max Carsonovi, jejichž otec byl počítačový vývojář a zahynul při autonehodě, mají velký sen. Postavit vlastního robota a získat tak uznání ve vědeckých kruzích. Josh se na jedné halloweenské party účastní spiritistické seance, při níž se mu ozve jeho otec. Josh tomu však nevěří. V té d...

Bratři Josh a Max Carsonovi, jejichž otec byl počítačový vývojář a zahynul při autonehodě, mají velký sen. Postavit vlastního robota a získat tak uznání ve vědeckých kruzích. Josh se na jedné halloweenské party účastní spiritistické seance, při níž se mu ozve jeho otec. Josh tomu však nevěří. V té době je robot téměř hotov a sestoupí do něj duch Joshova otce. Bratři slaví se svým robotem úspěch a poznají svého otce. Pravdu o robotovi se však dozví i bývalí otcovi konkurenti, kteří ho okrádali o vynálezy a nepřímo můžou za jeho smrt. Unesou robota a chlapci vyráží na záchrannou misi zachránit robota a také svého otce."

IMDb  43 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.

Smrtící lavina online

Smrtící lavina online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Smrtící lavina obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Smrtící lavina, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Smrtící lavina postavy.

Ve filmu Smrtící lavina hrají Désirée Nosbusch, Vincent Pérez, Aladin Reibel, Jacques Spiesser, Joel Eisenblätter, Eva Habermann, Michael Brandner.

Film Smrtící lavina režíruje Jörg Lühdorff.

Film Smrtící lavina není zatím nikde online.

Film Smrtící lavina není zatím kde sledovat.