FB pixel TP pixel
It Happened Just Before
It Happened Just Before

Stalo se to krátce předtím

It Happened Just Before
Rakousko | 2007 | Drama | 72 minut

Umělecká konfrontace s celosvětovým fenoménem nezákonného obchodování se ženami. Anja Salomonowitz zvolila nezvyklý přístup k tomuto tématu: její film vychází ze skutečných výpovědí žen, které se staly předmětem nezákonného obchodování, jež byly režisérkou zpětně zapracovány do scénáře dokumentu. Ty...

Umělecká konfrontace s celosvětovým fenoménem nezákonného obchodování se ženami. Anja Salomonowitz zvolila nezvyklý přístup k tomuto tématu: její film vychází ze skutečných výpovědí žen, které se staly předmětem nezákonného obchodování, jež byly režisérkou zpětně zapracovány do scénáře dokumentu. Tyto příběhy jsou znovu vyprávěny lidmi, kteří jsou přímo spojeny s natáčenými událostmi a místy: celníci, obyvatel vesnice, barman v nevěstinci, diplomatka a taxikář. Film o falešných slibech, zneužívání a zklamání.

IMDb  66 %

Stalo se to krátce předtím online

Sledovat Stalo se to krátce předtím online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Stalo se to krátce předtím online, zda je ke stažení a zda má Stalo se to krátce předtím dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 10. 11. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Stalo se to krátce předtím obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Stalo se to krátce předtím, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Stalo se to krátce předtím postavy.

Stalo se to krátce předtím recenze a hodnocení

Tvůj názor na Stalo se to krátce předtím?

Ve filmu Stalo se to krátce předtím hrají .

Film Stalo se to krátce předtím režíruje Anja Salomonowitz.

Film Stalo se to krátce předtím má 72 minut.

Film Stalo se to krátce předtím můžete vidět na DaFilms.

Film Stalo se to krátce předtím je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.