FB pixel TP pixel
Wedding in the Coral Sea
Wedding in the Coral Sea

Svatba v korálovém moři

Wedding in the Coral Sea
Česko | 1944 | Animované filmy | Rodinné | 10 minut

Veselý kreslený příběh z podmořské říše o lásce dvou rybiček, jež ohrožuje zlá chobotnice. Snímek vznikal pod uměleckým vedením berlínského karikaturisty Horsta von Möllendorffa v době 2. světové války v Praze ve studiu Prag-Film. Významný podíl na úspěchu snímku měli tehdejší čeští zaměstnaci studi...

Veselý kreslený příběh z podmořské říše o lásce dvou rybiček, jež ohrožuje zlá chobotnice. Snímek vznikal pod uměleckým vedením berlínského karikaturisty Horsta von Möllendorffa v době 2. světové války v Praze ve studiu Prag-Film. Významný podíl na úspěchu snímku měli tehdejší čeští zaměstnaci studia, pozdější osobnosti české animace: Eduard Hofman, Jiří Brdečka, Břetislav Pojar, Stanislav Látal, Bohuslav Šrámek ad. Dodnes obdivované efekty podvodní atmosféry vytvářel kameraman Vladimír Novotný.

IMDb  62 % CSFD  75 %

Svatba v korálovém moři online

Sledovat Svatba v korálovém moři online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Svatba v korálovém moři online, zda je ke stažení a zda má Svatba v korálovém moři dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 6. 2020
Zdarma

Svatba v korálovém moři obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Svatba v korálovém moři, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Svatba v korálovém moři postavy.

Svatba v korálovém moři recenze a hodnocení

Tvůj názor na Svatba v korálovém moři?