FB pixel TP pixel
The Legend of Tillamook's Gold

Tajemná cesta za pokladem

The Legend of Tillamook's Gold
USA | 2006 | Hledání pokladu | 107 minut

Čtrnáctiletá Julie se přestěhovala se svou rodinou do Oregonu, na místo, kde žije její dědeček. Právě on a jeho přítel, starý indián, jí vyprávějí legendu o starém španělském pokladu, který je už po staletí ukryt kdesi na pláži. Julie je příběhem natolik okouzlena, že se okamžitě pouští do pátrání p...

Čtrnáctiletá Julie se přestěhovala se svou rodinou do Oregonu, na místo, kde žije její dědeček. Právě on a jeho přítel, starý indián, jí vyprávějí legendu o starém španělském pokladu, který je už po staletí ukryt kdesi na pláži. Julie je příběhem natolik okouzlena, že se okamžitě pouští do pátrání po zlatém pokladu. Během této dobrodružné cesty však najde mnohem víc, než je zlato...

Hrají: Suzanne Marie Doyon, Floyd Red Crow Westerman, Max Gail, Brian McNamara, Julia Campbell

Režie: Jane Beaumont Hall

IMDb  53 % Kinobox  46 %

Tajemná cesta za pokladem online

Sledovat Tajemná cesta za pokladem online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajemná cesta za pokladem online, zda je ke stažení a zda má Tajemná cesta za pokladem dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 12. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tajemná cesta za pokladem recenze a hodnocení

Tvůj názor na Tajemná cesta za pokladem?

Ve filmu Tajemná cesta za pokladem hrají Suzanne Marie Doyon, Floyd Red Crow Westerman, Max Gail, Brian McNamara, Julia Campbell.

Film Tajemná cesta za pokladem režíruje Jane Beaumont Hall.

Film Tajemná cesta za pokladem má 107 minut.

Film Tajemná cesta za pokladem můžete vidět na Filmbox+.

Film Tajemná cesta za pokladem je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.