FB pixel TP pixel
Tanec medzi črepinami
Tanec medzi črepinami

Tanec mezi střepinami

Tanec medzi črepinami
Slovensko | 2012 | Drama | Hudba

Dramatický příběh o lidském bytí, lásce, vzletech a pádech v strhujícím a fascinujícím tanci života mezi střepinami. Režisér Marek Ťapák svým filmem volně navazuje na silné tradice hudebně-tanečních filmů, které v minulosti vytvářeli legendární slovenští filmaři, a promítá je do nově zpracované akt...

Dramatický příběh o lidském bytí, lásce, vzletech a pádech v strhujícím a fascinujícím tanci života mezi střepinami. Režisér Marek Ťapák svým filmem volně navazuje na silné tradice hudebně-tanečních filmů, které v minulosti vytvářeli legendární slovenští filmaři, a promítá je do nově zpracované aktuální podoby. Příběh je postaven na představách hlavního hrdiny, vynořujících se z hloubi paměti, který prožívá své silné životní situace a zážitky prostřednictví tance, podmanivé hudby, něhy a síly básnického slova. Jeho putování je poskládané z jednotlivých střepin života, které spolu vytváří fascinující mozaiku obrazů, pohybujících se v čase a prostoru.

IMDb  61 % CSFD  62 %

Tanec mezi střepinami online

Sledovat Tanec mezi střepinami online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tanec mezi střepinami online, zda je ke stažení a zda má Tanec mezi střepinami dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
HD kvalita | SD kvalita | od 31. 8. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tanec mezi střepinami recenze a hodnocení

Ve filmu Tanec mezi střepinami hrají .

Film Tanec mezi střepinami režíruje .

Film Tanec mezi střepinami můžete vidět na HBO Max.

Film Tanec mezi střepinami je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.