FB pixel TP pixel
The Last Panthers
The Last Panthers

The Last Panthers

The Last Panthers
| 2015 | 45 minut

Seriál, který se inspiroval známou skupinou Pink Panthers, bandou balkánských zlodějů klenotů, kterým se povedly celosvětově známé loupeže.  Thriller začíná krádeží vzácného diamantu. Rychle se dostáváme do temného srdce Evropy, když temná organizace gangsterů a zlodějů začíná vládnout. Naomi je br...

Seriál, který se inspiroval známou skupinou Pink Panthers, bandou balkánských zlodějů klenotů, kterým se povedly celosvětově známé loupeže.  Thriller začíná krádeží vzácného diamantu. Rychle se dostáváme do temného srdce Evropy, když temná organizace gangsterů a zlodějů začíná vládnout. Naomi je britská vyšetřovatelka, která dostane za úkol najít ukradený diamant, ať to stojí, co to stojí.

Hrají: Goran Bogdan, Samantha Morton, Tahar Rahim, John Hurt, Igor Benčina, Yann Ebongé, Kobna Holdbrook-Smith, Moussa Maaskri, Adama Niane, Ismir Gagula, David Dencik

The Last Panthers online

Sledovat The Last Panthers online můžeš na Canal Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Last Panthers online, zda je ke stažení a zda má The Last Panthers dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč nebo 239 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

The Last Panthers recenze a hodnocení

V seriálu The Last Panthers hrají Goran Bogdan, Samantha Morton, Tahar Rahim, John Hurt, Igor Benčina, Yann Ebongé, Kobna Holdbrook-Smith, Moussa Maaskri, Adama Niane, Ismir Gagula, David Dencik.

Seriál The Last Panthers můžete vidět na Canal Plus.

Seriál The Last Panthers je online na Canal Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.