FB pixel TP pixel
Long Lost Son
Long Lost Son

Ztraceni na moři

Long Lost Son
Německo | 2006 | 88 minut

Dramatický příběh ženy, která před lety ztratila v bouři manžela a čtyřletého syna, natočil v americko-německé koprodukci režisér Brian Trenchard-Smith. Kristen, která se ani po čtrnácti letech nedokázala s tragédií vyrovnat, na návštěvě u přátel při promítání videa z prázdnin zjistí, že syn i manže...

Dramatický příběh ženy, která před lety ztratila v bouři manžela a čtyřletého syna, natočil v americko-německé koprodukci režisér Brian Trenchard-Smith. Kristen, která se ani po čtrnácti letech nedokázala s tragédií vyrovnat, na návštěvě u přátel při promítání videa z prázdnin zjistí, že syn i manžel žijí. Naaranžovaná nehoda člunu měla zakrýt únos syna, který netuší, co se stalo. Šokovaná žena musí sebrat všechny síly, aby získala zpět své dítě a postavila se bývalému manželovi dřív, než oba znovu zmizí.

IMDb  55 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Ztraceni na moři online

Ztraceni na moři online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ztraceni na moři obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ztraceni na moři, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ztraceni na moři postavy.

Ztraceni na moři recenze a hodnocení

Ve filmu Ztraceni na moři hrají Gabrielle Anwar, Craig Sheffer, Chace Crawford, Philip Granger, Ian Robison, Michael McConnohie, Holly Fulger.

Film Ztraceni na moři režíruje Brian Trenchard-Smith.

Film Ztraceni na moři má 88 minut.

Film Ztraceni na moři není zatím nikde online.

Film Ztraceni na moři není zatím kde sledovat.