FB pixel TP pixel

Online půjčovny filmů


Voyo

Voyo

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Voyo je aktuálně nejstarší videotéka na českém trhu. Patří do stáje televize Nova a obsahuje celou řádku z archivu televize (zpravodajství, seriály, sport), ale také starší filmy z běžné produkce. Předplatitelé se dostanou k předpremiérám Nova seriálům či exkluzivním sportovním přenosům. Voyo má v nabídce nejvíce českých filmů či seriálů.

1 691 pořadů za 159 Kč měsíčně 7 dní na vyzkoušení
Netflix

Netflix

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV | Možnost přehrávat offline

Netflix nabízí obrovskou knihovnu filmů a seriálů, ať už své původní produkce (Stranger Things, Zaklínač) nebo přejaté seriály a filmy z kina, a pravidelně přidává i několik desítek novinek týdne. Pouze část jeho nabídky, zhruba polovina, je dostupná s českou podporu. Předplatné stojí od 199 do 319 Kč.

7 762 pořadů za 199 Kč měsíčně
HBO Max

HBO Max

Streamovací služba HBO Max nahrazuje od 8. 3. 2022 stávající službu HBO GO. Nabízí zbrusu novou aplikaci, podporu filmů ve 4K či exkluzivní premiéry filmů z kin. Obsahově je hodně podobná původnímu GO a najdou zde své pořady hlavně fanoušci seriálů HBO a značek Warner Bros, DC nebo Cartoon Network.

1 855 pořadů za 199 Kč měsíčně
Disney Plus

Disney Plus

Po dlouhých odkladech dorazí služba Disney+ do Česka 14. 6. 2022. Přinese za jednu nové i staré filmy a seriály značek jako Marvel, Star Wars, Pixar, Disney a mnoha dalších. Valná většina pořadů má české titulky či český dabing.

1 693 pořadů za 199 Kč měsíčně
iTunes

iTunes

Stahování | Aplikace - mobil, tablet, TV | Možnost přehrávat offline

Nabídka iTunes je nejširší z celé nabídky, navíc obsahuje kromě nepřeberného množství filmů ještě mnoho dokumentů. Najdete tu novinky stejně jako v čase vydání na Blu-Ray/DVD. Na rozdíl od zahraničních verzí u nás nejsou v nabídce klasické seriály. iTunes nabízí pouze stažení filmu, půjčení či zakoupení.

7 512 pořadů za 19-79 Kč půjčení nebo 99-329 Kč nákup
Google Play

Google Play

Stahování | Aplikace - mobil, tablet, TV | Možnost přehrávat offline

Google ve svém obchodě Play nabízí také filmy a vybrané dokumenty či koncerty, ale žádné seriály. Nabídka kopíruje aktuální novinky, najdete zde tedy často filmy stejně jako s vydáním na Blu-Ray či DVD, ale pouze vybrané tituly mají českou podporu. Podobně jako iTunes, filmy si lze půjčit či zakoupit a funguje i na Apple zařízeních.

3 738 pořadů za 70-110 Kč půjčení nebo 150-410 Kč nákup
Apple TV Plus

Apple TV Plus

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Apple svojí službu za předplatné spustil teprve na podzim 2019 a musí ještě co se týče velikosti nabídky co dohánět. Pro svojí službu točí původní seriály (The Morning Show), ale přidává pouze několik titulů za měsíc. Bývalá nabídka iTunes je sice součástí aplikace Apple TV, ale za tyto filmy se stále platí extra. Majitelé nových zařízení mají službu na rok zdarma.

114 pořadů za 139 Kč měsíčně 7 dní na vyzkoušení
Amazon Prime Video

Amazon Prime Video

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Amazon Prime vstoupil do České republiky na konci roku 2016 a nabízí za předplatné do své videotéky obsahující několik stovek titulů. Ty jsou tvořeny především staršími filmy a seriály. Nejzajímavější jsou původní seriály Amazonu, jako The Man in the High Castle nebo The Grand Tour. Zhruba polovina titulů má českou podporu.

717 pořadů za 79 Kč měsíčně 30 dní na vyzkoušení
O2TV

O2TV

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Služba O2TV mohou využívat nejen zákazníci O2 s balíčkem televizních programů, ale prostřednictvím služby O2 TV Air i bez omezení na operátora či nutnost smlouvy. Tituly, většinou novinky z flmové produkce, tak lze sledovat prakticky okamžitě po zaplacení, a to jak v počítači, tak v tabletech.

715 pořadů za 30-75 Kč půjčení nebo
KVIFF TV

KVIFF TV

Streamovací platforma karlovarského festivalu, která nabízí filmy k přímému nákupu, ke stažení i v rámci předplatného. A k tomu původní tvorbu pokrývající rozhovory, profily a reportáže z festivalu i bonusové materiály k jednotlivým filmům. Dramaturgicky se platforma zaměřuje na festivalové, artové a autorské filmy a dokumenty.

549 pořadů za 160 Kč měsíčně
Kuki

Kuki

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Internetová televize Kuki slouží hlavně pro sledování televizních kanálů online, ale má také vlastní svojí online půjčovnu, kde si můžete půjčit české novinky či některé starší filmy. Za ty se platí samostatně a nejsou součástí předplatného za sledování televize. V nabídce je také několik přejatých seriálů a hodně dětských pořadů.

729 pořadů za 49-79 Kč půjčení nebo
iVysílání

iVysílání

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

iVysílání je online půjčovna České televize, která obsahuje bohatý archiv všech původních důležitých televizních filmů a seriálů. V archivu najdete nejen novinky, ale také starší české seriály a večerníčky. Všechny videa jsou zpřístupněné zdarma a je možné je pouze přehrávat. Pokud máte televizi vybavenou hbbTV, můžete archiv pořadů vyvolat červeným tlačítkem.

1 164 pořadů zdarma
Prima Videopůjčovna

Prima Videopůjčovna

Streaming online

Videoportál televize Prima má dvě části. Zatímco archiv původních pořadů televize Prima (seriály, zpravodajství) je buď zdarma s reklamami a nebo za 59 Kč bez reklam, v sekci Videopůjčovna najdou zákazníci i nové české filmy, které si mohou jednorázově půjčit za extra peníze. V archivu se také dají najít vybrané aktuální epizody zahraničních seriálů k přehrání online.

1 588 pořadů za 29-49 Kč půjčení nebo zdarma
DaFilms

DaFilms

Streaming online

Pod hlavičkou webu dafilms vystupuje organizace Doc Alliance, která se specializuje na dokumentární filmy a festivaly. V jejich nabídce tak najdete opravdu a čistě jen dokumentární filmy, které u nás obvykle jinde nenajdete. Dokumenty pocházejí z celého světa, a tak nejsou vždy opatřeny českou podporou. Můžete si je ale vždy pustit online a často také stáhnout a to i ve vysoké kvalitě. Základní platba je předplatné, ale občas nabízí DaFilms speciální nabídku, kde si premiéry pustíte jen za extra půjčovné.

3 507 pořadů za 135 Kč měsíčně za 39-59 Kč půjčení nebo
Aerovod

Aerovod

Stahování | Možnost přehrávat offline

V nabídce Aerovodu najdete nabídku, která prošla pražskými kiny Aero, Oko nebo Světozor, takže čekejte nabídku, která je spíše zaměřená na filmové fajmšmerky. Filmy jsou nabízené hojně i ve vysoké kvalitě, ale jak se na fajšmekrovské filmy sluší a patří, tak zásadně s titulky. Film si můžete buď půjčit a pustit online (levnější) a nebo koupit a stáhnout (dražší). Aerovod také nabízí předplatné, ale to je platné pouze pro starší filmy a dokumenty.

647 pořadů za 150 Kč měsíčně za 60-90 Kč půjčení nebo
Starmax

Starmax

Půjčovna nabízí vybrané nové české i zahraniční filmy a seriály všech žánrů s možností měsíčního předplatného či zapůjčení jednotlivých titulů. Starmax také dodává většinu titulů do videopůjčoven operátorů jako je T-Mobile TV, Kuki, Skylink Live nebo Sledovani.TV.

907 pořadů za 99 Kč měsíčně
Vodafone TV

Vodafone TV

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Vodafone TV je služba operátora Vodafone, která nabízí filmy a seriály české i zahraniční produkce, často i hollywoodské hity. Zákazníci Vodafone s internetem nebo voláním mohou mít službu levnější. Pokud si pořídí nejdražší tarif Vodafone TV se všemi kanály, je videotéka zdarma, pro dva levnější tarify je nutné si připlatit 99 Kč za měsíc.

1 354 pořadů za 99 Kč měsíčně
Rakuten

Rakuten

Stahování

U nás méně známá společnost nabízí podobně jako iTunes nebo Google Play půjčování a kupování filmů známých z kina za speciální cenu. Vybrané tituly jsou dostupné s českými titulky, v nabídce také najdete několik titulů ve 4K kvalitě.

2 316 pořadů za 49-79 Kč půjčení nebo 159-329 Kč nákup
Edison

Edison

Streaming online

Za projektem Edison stojí společnost Film Europe, která vykupuje evropské festivalové filmy a nabízí je jednak ve svém kině Edison, na přehlídce a videotéce Be2Can a nově také na Edisonline. V předplatném je také přístup do televizních kanálů Film Europe a Film Europe+.

523 pořadů za 155 Kč měsíčně
MALL TV

MALL TV

Streaming online

Internetová televize pod hlavičkou nákupní skupiny MALL nabízí především zábavné a naučené pořady a také několik původních seriálů. V nabídce najdete také ještě několik vybraných přejatých seriálů či filmů. Sledování televize je zdarma a zatím si ji můžete vychutnat pouze v prohlížeči počítačů a mobilů.

13 pořadů zdarma
iDnes Kino

iDnes Kino

Streaming online

Internetový videoserver vydavatelství MAFRA (noviny MF Dnes či portál iDnes.cz) vznikl původně jako zábavní server s různými videi, ale brzy začal natáčet vlastní krátké pořady a seriály, největším titulem poslední doby je seriál Single Ladies. Web se původně jmenoval Playtvák, ale v roce 2018 se přejmenoval na iDnes Kino.

6 pořadů zdarma
Stream

Stream

Streaming online

V nabídce populárního videoserveru Stream patřícího do stáje Seznam najdete samozřejmě nepřeberné množství původního obsahu (Tonda Blaník, Peklo na talíři), ale z přejatého obsahu pouze jen několik seriálů, k dispozici ve standardní kvalitě a s českým dabingem. A samozřejmě zdarma. Značka se postupně integruje do Televize Seznam.

126 pořadů zdarma
Filmbox+

Filmbox+

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Původně filmový kanál známý z kabelovek nebo satelitů má i svojí online videtéku, která funguje i samostatně. Předplatné si můžete tedy uzavřít i jednoduše online, bez nutnosti vázat se jinde. V široké nabídce najdete většinou starší filmy či méně známé seriály. Filmboxlive má svojí aplikaci pro telefony či tablety, lákadlem jsou filmy v HD a ULTRA HD.

824 pořadů za 99 Kč měsíčně
Bionaut

Bionaut

Streaming online

Společnost Bionaut nabízí své filmy prostřednictvím svého Youtube kanálu. Najdete tam tedy jen několik vybraných filmů (například oceňovaný film Pouta), filmy jsou k přehrání i ve vyšší kvalitě a zdarma.

2 pořadů zdarma
SupremeXP

SupremeXP

SupremeXP je žánrová filmotéka zaměřená primárně na fanoušky hororu, fantasy a sci-fi, kteří zde nenajdou jenom novinky, ale i klasiky těchto žánrů. Filmy jsou v originálním znění s titulky, s výjimkou pohádek, které jsou dabované. Filmotéka byla z velké části vyvíjena pro festivaly, takže čas od času si určitě přijdou na své i fanoušci festivalových snímků.

148 pořadů za 150 Kč měsíčně
Česká filmová klasika

Česká filmová klasika

Streaming online

Filmový kanál společnosti Magic Box obsahuje několik desítek filmů, platí pro něj stejná pravidla jako pro další filmové kanály na Youtube. Filmy jsou zdarma, obvykle ve standardní obrazové kvalitě a jak už to tak bývá, vybírat můžete především ze starších a českých filmů.

322 pořadů zdarma
Filmy česky a zadarmo

Filmy česky a zadarmo

Streaming online

Filmový kanál společnosti Magic Box obsahuje několik desítek filmů, platí pro něj stejná pravidla jako pro další filmové kanály na Youtube. Filmy jsou zdarma, obvykle ve standardní obrazové kvalitě a jak už to tak bývá, vybírat můžete především ze starších a českých filmů.

151 pořadů zdarma
Filmy v češtině

Filmy v češtině

Streaming online

Filmy v češtině je Youtube kanál filmové distribuční společnosti BlueSky, která sem umístila zdarma filmy, ke kterým má oficiální práva. Všechny filmy jsou v češtině, ve standardní kvalitě, každý týden se objevuje jeden nový film.

111 pořadů zdarma
KoukeYTe

KoukeYTe

Streaming online

Filmová společnost Bontonfilm zpřístupnila své vybrané starší zahraniční filmy i na svém speciálním Youtube kanálu. Filmy jsou vždy opatřené dabingem a jsou většinou ve standardní kvalitě. A samozřejmě zdarma.

40 pořadů zdarma
Vapet

Vapet

Streaming online

Menší distribuční společnost Vapet začala na svůj Youtube kanál dávát vybrané starší filmy ze své nabídky, které budou povědomé hlavně majitelům VHS z 90. let. Standardem je tedy původní český dabing a obyčejná kvalita obrazu. Přehrávání je zdarma.

65 pořadů zdarma
Vorel Film

Vorel Film

Streaming online

Režisér a producent Tomáš Vorel se rozhodl své filmy kromě klasických půjčoven distribuovat i vlastní cestou a na svém Youtube kanálu jsou tedy všechny jeho nové filmy (Gympl, Vejška...) k dispozici k přehrání zdarma, ve vysoké kvalitě a také s anglickými titulky.

7 pořadů zdarma
Youtube Red

Youtube Red

Streaming online

Youtube Red bývala placená verze Youtube, kde si mohli diváci zaplatit za to, že neuvidí reklamy, budou mít přístup za jednu cenu i ke Google Music a uvidí také několik původních klipů přístupných pouze pro členy. Postupem času bylo o předplatném zrušeno a všechny původní pořady (seriály jako Cobra Kai) jsou nyní přístupné zdarma.

9 pořadů zdarma