FB pixel
Zdroj:

Miluje psy

Florence se na svých sociálních sítích netají láskou k čtyřnohým mazlíčkům, její hnědý chlupáč Sir Albert tak zabírá velkou část jejího feedu. S partnerem hercem Zachem Braffem také adoptovali bullteriéra Billieho. Florence je velkou zastánkyní zvířecí adopce a mazlíčka by si údajně nikdy nekoupila.

Jako správná Britka se netají láskou k čaji

Yorkshire tea je směs černého čaje vyráběná firmou Bettys and Taylors od poloviny sedmdesátých let a jedná se o nejpopulárnější značku čaje v Británii. Mezi jeho milovníky se řadí právě i Florence, která s sebou vždy nosí několik sáčků, protože nikdy nevíte, kdy se naskytne na čaj správná příležitost. Čaj dokonce miluje natolik, že jej pije místo vody.


Má skvělý vztah se svou rodinou

Florence pochází z rodiny plné umělců, všichni její sourozenci studovali herectví a její bratr Toby Sebastian se dokonce objevil ve Hře o trůny. Pokud však může, nejraději tráví mladá Britka čas se svojí babičkou, od které se toho údajně naučila mnoho o životě a také sdílí stejně potrhlý smysl pro humor.

Pokud bude chtít, může vám dát pěkně po tlamě

V roce 2019 se objevila po boku Nicka Frosta a Dwayna Johnsona ve sportovní komedii Souboj s rodinou, která sledovala absurdní život jedné rodinky wrestlerů. Před kamerou v akčních scénách ji sice nakonec zaskočila dublérka, přesto ale Florence podstoupila intenzivní bojový trénink a rozhodně ji teda naštvat nechcete.


Zrovna dvakrát nemiluje sociální sítě

Přestože poměrně pravidelně sdílí střípky ze svého života na instagramovém účtu, není pětadvacetiletá blondýnka zrovna velkou fanynkou sociálních sítí. Vadí jí především přílišná vyumělkovanost a neautenticita, čehož se na jejím účtu rozhodně nedočkáte.

Zajímá se o naši planetu

Florence dlouhodobě prosazuje udržitelnější styl života, především se pak zajímá o tzv. slow fashion. Na svém účtu pravidelně sdílí tipy na zajímavé kousky z udržitelných kolekcí, a to bez jakékoliv placené spolupráce.


Je velkou pěstitelkou pokojovek

Mimo své lásky k fauně se Florence netají nani náklonností k flóře, a to především k různým druhům sukulentů. Doma má velkou kolekci drobných kaktusů, s nimiž slavila i předávání cen BAFTA a z nichž některé mají dokonce i jméno. Asi nejslavnějším členem sbírky je Gymnocalycium mihanovichii Barry, kterého málem čekal strašlivý osud. Precizně vedeným řízkováním však byl hnijící kaktus zachráněn a doteď Florence sdílí jeho další růst a pokroky.

Má tak trochu praštěný smysl pro humor

Svůj trhlý humor pravděpodobně zdědila po prarodičích a jestli je jedna věc, kterou na Florence opravdu obdivujeme, tak to, že si ze sebe dokáže udělat srandu za každých okolností. Jako třeba když zrovna zapomněla slova ke své písni nebo když se na Halloween vydala v převleku za sebe samu ve filmu Slunovrat.

Má se ráda a nenechá si do toho kecat

Po extrémně úspěšném roce 2020, kdy zářila v Malých ženách a Slunovratu, se jí začali nabídky jen hrnout. O roli v komiksovce Black Widow se ucházela např. i Emma Watson. Údajně mnoho nabídek však obsahovalo podmínku, že musí zhubnout, aby dostála hollywoodským standardům. Na ty se však Florence vykašlala se slovy, že odmítá podporovat takovou toxickou kulturu a zůstane svá za každou cenu.

Není to žádná slečinka

Ačkoliv se může zdát, že je Florence jen nějaká křehká blondýnka, opak je pravdou! Rozhodně se nebojí se pořádně nadlábnout a také se u toho zašpinit. Pokecané rukávy od omáčky, jídlo padající od pusy a obličej potřísněný vodou? Stává se nám to každému, i když to nechceme občas přiznat. Florence nám dává naději, že i s pokydanými šaty to můžeme dotáhnout do glamour videa od Vogue.


Tak co, pustíte se do nějakého filmu s Florence? A nezapomeňte, tzatziki se hodí ke všemu a ke každému britskému jídlu patří kečup!

10 důvodů, proč milujeme Florence Pugh a vy byste měli taky  |  Zajímavosti  | 

Beata Mrazíková


Další články jako 10 důvodů, proč milujeme Florence Pugh a vy byste měli taky

Zajímavosti  |  před 14 dny  |  490

10 důvodů, proč je Jason Momoa naprosto boží

Khal Drogo, Arthur Curry a Duncan Idaho. Všechny je spojuje jedno jméno a jedna z největších (doslova dvoumetrová) postav Hollywoodu - Jason Momoa. Přes své drsné vzezření se však jedná o jednoho z největších miláčků filmového průmyslu a my vám přinášíme desítku důvodů proč. číst více

Zajímavosti  |  před 15 dny  |  162

Kdo se objeví v seriálu Hawkeye? Nejvtipnější Avenger má pár překvapení

Premiéra dalšího marvelovského seriálu se kvapem blíží a už 24. listopadu si fanoušci užijí vánoční dobrodružství milovaného lučištníka. Pojďme se proto před premiérou podívat na postavy, na které se v Hawkeyeovi můžeme těšit. číst více

Zajímavosti  |  před 18 dny  |  20

ROZBOR: 5 padouchů i další hrdinové. Co ukázal trailer Spider-Mana?

Už několik dní je venku poslední trailer na snímek Spider-Man: Bez domova. I když se v něm nakonec dva předchozí představitelé ikonického pavoučího hrdiny nakonec neukázali, dočkali jsme se i tak celé řady odhalení. Pojďme se podívat na ty nejvýznamnější z nich! číst více

Zajímavosti  |  před 26 dny  |  220

ROZBOR: Co ukázal trailer Zaklínače? Lešij, Vereena i mučení Yennefer

Zatímco se fanoušci Zaklínače stále pesimisticky dívají na své kalendáře a snaží se smířit s faktem, že k nim Geralt na obrazovky dorazí až za celých 5 týdnů, nám to nebrání ponořit se znovu do téměř 3minutového oficiálního traileru, abychom se mohli těšit ještě víc. číst více

Zajímavosti  |  před 1 měsíci

9 důvodů, proč se těšit na Dunu 2. O čem bude pokračování sci-fi roku?

Pomalé a meditativní sci-fi umí i dnes zbořit kina. První část plánovaného dvoudílného spektáklu nechala spoustu otevřených konců. Na co se můžeme těšit do druhého filmu? číst více

Cache: 1 TOPlist TOPlist TOPlist