FB pixel TP pixel
Nejlepší české romantické komedie © TMDB

Nejlepší české romantické komedie

Všechno nebo nic je nově online a pokud vás romantika na večer naladí, máme pro vás další tipy. Vybrali jsme ty nejdůlěžitější české romantické komedie za poslední dobu, co jsou právě online. Ve výčtu chybí klasiky Román pro ženy nebo Muži v naději, kteří bohužel nejsou aktuálně online, ale i tak je z čeho vybírat!

17. 5. 2017 0:00 | Filmové novinky
Tomáš Vyskočil
Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.
První český film Lída Baarová na Netflixu!
První český film Lída Baarová na Netflixu!
16.05.2017 | Filmové novinky

Přepište dějiny, na Netflixu se objevil první český film. Prvenství si připsalo historické drama Filipa Renče, které patřilo mezi nejúspěšnější české filmy loňského roku. Proč zrovna Lída Baarová? Nabízí film Netflix i pro další země? A kdy přijdou další?

20 nejlepších muzikálů všech dob
20 nejlepších muzikálů všech dob
11.05.2017 | Filmové novinky

La La Land je konečně online a to je ta nejlepší příležitost si zopakovat, které muzikály patří mezi ty nejlepší. Kdo to vyhrává u vás? Jsou to klasické muzikály jako Zpívání v dešti, My Fair Lady nebo West Side Story a nebo ty nové jako Chicago, Mamma Mia nebo právě La La Land? A nebo dáváte přednost české klasice?

Který film o Králi Artušovi je nejlepší?
Který film o Králi Artušovi je nejlepší?
11.05.2017 | Filmové novinky

Dnes do českých kin míří nový dobrodružný film Král Artuš: Legenda o meči. To je ideáln příležitost se podívat, kolik filmů na artušovskou legendu, meči Excalibur a rytířích kulatého stolu už vzniklo. Vzali jsme všechny možné filmy i seriály a tady je výsledek boje o nejlepší titul s králem Artušem v hlavní roli.

72 nejlepších filmů o druhé světové válce
72 nejlepších filmů o druhé světové válce
08.05.2017 | Filmové novinky

Dnes je to přesně 72 let, kdy skončila druhá světová válka. Jedno z nejhrůznějších období moderní lidské historie je často tématem filmů, kteří se vrací k nejslavnějším bitvám, nejhrůznějším prožitkům či malým příběhům obyčejných lidí. Amerických, českých, ale i ruských a německých filmů je aktuálně online pořádná dávka, vybrali jsme tu šedesátku nejlepších.