FB pixel TP pixel
15 nejlepších filmů o hokeji © TMDB

15 nejlepších filmů o hokeji

Dnes startuje hokejové mistrovství světa a Češi tak budou moci opět na doufejme celé dva týdny oddat své velké sportovní vášni. Pokud máte rádi hokej i filmy, určitě byste rádi svoje dvě záliby spojily. Jaké nejlepší filmy o hokeji vznikly? Moc jich bohužel nebylo, ale přesto se nám podařilo dát dohromady alespoň 15 těch nejdůležitějších.

5. 5. 2017 0:00 | Filmové novinky
Tomáš Vyskočil
Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.
Nejllepší filmy Marvelu
Nejllepší filmy Marvelu
04.05.2017 | Filmové novinky

Do kin dnes vstupuje druhý díl Strážců Galaxie, další z řady filmů pod značkou Marvel. Který z nich je nejlepší? Jaký je rozdíl mezi Marvel a Marvel Cinematic Universe? V jakém pořadí si ji máte pustit? Kdy uvidíme další díly? Nabízíme odpovědi na nejčastější otázky.

Filmy o čarodějnicích
Filmy o čarodějnicích
30.04.2017 | Filmové novinky

Dnes se u nás slaví pálení čarodějnic. Pokud nemáte náladu se vydat ven a bavit se u zapáleného ohně, můžete si užít čarodějnice jinak a pustit si tématický film. Filmů o čarodějnic vznikla pěkná řada a je jen na vás, zda zvolíte čistokrevný horor, pohádkovou fantasy nebo komedii.

20 nejlepších filmů podle počítačových her
20 nejlepších filmů podle počítačových her
28.04.2017 | Filmové novinky

Mezi novinkami tohoto týdne najdeme i filmovou adaptaci slavné počítačové hry Assassins Creed. Dlouho očekávaný film měl zlomit prokletí podobných adaptací a stát se prvním opravdu povedeným filmem podle videohry, ale bohužel se tak nestalo a zařadil se tak mezi další průměrné kousky, kterých Hollywood vyprodukoval za posledních dvacet let dost. Které to byly?

Oscar 2017 - Nejvíc bral La La Land
Oscar 2017 - Nejvíc bral La La Land
27.02.2017 | Filmové novinky

Nejvíce sošek z právě rozdaných Cen Akademie si dle očekávaní odnesl muzikál La La Land, i když mu ale unikla nejcennější cena - pro nejlepší filmy. Tu si po nemalých zmatcích nakonec odneslo spolu s dalšími dvěma soškami drama Moonlight, dostalo se i na Místo u moře či Ploty. Technické kategorie pro sebe zabraly Hackaw Ridge, Příchozí či Fantastická zvířata.