FB pixel TP pixel
Bitvy, vtipy a princezna: Netflix odhalil finální trailer Zaklínače! © TMDB

Bitvy, vtipy a princezna: Netflix odhalil finální trailer Zaklínače!

Do premiéry dlouho očekávaného fantasy zbývá už jen několik dní a Netflix se konečně vytasil s finálním trailerem, který má na sledování Zaklínače zlákat i poslední nevěřící. A prozrazuje se už téměř celý děj.

12. 12. 2019 16:00 | Filmové novinky

Jestli se o něco poslední trailer Zaklínače snaží, je to vytvoření pocitu velkoleposti. A upřímně řečeno, tady trailer poněkud selhává, neboť armáda Nilfgaardu zatím bůhvíjak děsivě nepůsobí a měřítko zasmrádá televizní digitálností natolik, až by jeden začal očekávat, že Zaklínač bude výrazně komornější, než se snaží tvářit. A vlastně by nám to ani nevadilo. Ostatně knižní série není o žádné velkoleposti, ale o dobře vystavěných postavách a hlavně o Geraltových střetech s monstry ze světa lidí i nadpřirozena, takže pokusy o Pána prstenů si může Netflix zatím klidně nechat od cesty. Fanoušky každopádně potěší, že již byla odhalena v podstatě celá zápletka a pojede se podle osvědčených kolejí, kdy Ciri bude pátrat po Geraltovi, Geralt po Ciri, jíž musí ochránit, přičemž se seznámí i se svou femme fatale Yennefer a bude brázdit svět na hřbetě milované Klepny. A v závěru traileru nechybí ani vtípek s kumpánem Marigoldem. To abyste si nemysleli, že bude Zaklínač stoprocentně vážný. Tak co? Těšíte se?

 348 zobrazení   21 se líbí
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Mandalorian překonal Stranger Things a je nejžádanějším seriálem na světě
Mandalorian překonal Stranger Things a je nejžádanějším seriálem na světě
11.12.2019 | Filmové novinky

Jen tři týdny po spuštění streamingové služby Disney Plus se její nejočekávanější seriál The Mandalorian stal nejen nejsledovanějším seriálem v USA, ale také nejžádanějším napříč celým světem. Seriál je podle Parrot Analytics nejvyhledávanější napříč všemi platformami a překonal veškerou konkurenci.

Netflix boduje v nominacích na Zlaté glóby Irčanem i Manželskou historií
Netflix boduje v nominacích na Zlaté glóby Irčanem i Manželskou historií
09.12.2019 16:00:00 | Filmové novinky

Nebýt Netflixu, neměli bychom na co koukat a kritici dávat do nominací. Alespoň takový je výstup z nominací na Zlaté glóby, kde velmi silně rezonuje Netflix hned s několika tituly. Zaujaly filmy Irčan, Manželská historie i Dva papežové. A ani v seriálech se Netflix neztratil.

Zaklínač měl být původně jen filmem. Jak by se lišil od seriálu?
Zaklínač měl být původně jen filmem. Jak by se lišil od seriálu?
29.11.2019 15:00:00 | Filmové novinky

Do premiéry netflixovského Zaklínače zbývá necelý měsíc, a tak pomalu startuje PR kolečko okolo očekávaného projektu, jenž má být pro streamovací službu její vlastní Hrou o trůny.

Nejen Zaklínač: Netflix představil na tituly bohatou prosincovou nabídku
Nejen Zaklínač: Netflix představil na tituly bohatou prosincovou nabídku
25.11.2019 15:00:00 | Filmové novinky

Streamovací služby se v prosinci hodlají rvát o divácké bulvy opravdu vehementně. Zatímco HBO vsadilo na celou ságu Harryho Pottera, Avengery, anebo závěrečné díly Jeho temných esencí či Watchmen, Netflix vyrukuje s novým akčním flákem Michaela Baye, anebo očekávaným Zaklínačem.