FB pixel TP pixel
Postavy z Disney+ seriálů od Marvelu zamíří i do MCU filmů © TMDB

Postavy z Disney+ seriálů od Marvelu zamíří i do MCU filmů

Fikční svět superhrdinů Marvel Cinematic Universe se zase o něco rozroste. Jak potvrdil šéf Marvelu Kevin Feige, i postavy, které budou debutovat na Disney+ jako Moon Knight, Ms. Marvel a She-Hulk, se po účinkování ve vlastních seriálech dostanou i do filmu.

21. 11. 2019 0:00 | Filmové novinky

Ano, hlava studia Marvel Kevin Feige v podcastu magazínu Hollywood Reporter prohlásil, že i postavy superhrdinů a superhrdinek, kteří se se svou seriálovou premiérou chystají na kanál Disney+, jako například Moon Knight, Ms. Marvel nebo She-Hulk, se v následujících letech dočkají i svého debutu na stříbrném plátně a objeví se v MCU filmech. Dále tak probíhá konsolidace marvelovského televizního a filmového světa a plány Kevina Feigea o jednom obrovském propojeném universu, který bude k vidění v kinech i na platformě Disney+, se tak dále naplňují.

Postavy z Disney+ seriálů od Marvelu zamíří i do MCU filmů © TMDB

Feige tuto tezi potvrdil prohlášením, že jednotlivé postavy třeba v seriálu projdou vzrušující charakterovou proměnou, se kterou následně vstoupí i do celovečerních filmů. To ilustroval na příkladě seriálů The Falcon and The Winter Soldier a WandaVision, jejichž natáčení byl v posledních dnech přítomen. Jak moc pak pro sledování filmů bude neznalost seriálových příběhů pro běžného diváka únosné a jestli v tom nebude takzvaně plavat, Feige konkrétněji nespecifikoval. Marvel oznámil výrobu třech výše zmíněných seriálů spadajících do čtvrté fáze v létě, práce na nich jsou tak na počátku, a dosud není známo ani datum jejich premiéry.


 244 zobrazení   4 se líbí
Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Dokoukáno. Hackeři již nabízejí k prodeji tisíce odcizených Disney+ účtů
Dokoukáno. Hackeři již nabízejí k prodeji tisíce odcizených Disney+ účtů
20. 11. 2019 12:00:00 | Filmové novinky

Ti nejméně šťastní uživatelé o své účty přišli jen pár hodin poté, co Disney oficiálně spustil svou streamingovou službu. Většina odcizených účtů je nyní na prodej na Dark Webu, kde je hackeři na fórech a e-shopech hromadně nabízejí za pár dolarů.

Seriálový Pán Prstenů jde ve stopách Zaklínače. Amazon schválil 2. řadu
Seriálový Pán Prstenů jde ve stopách Zaklínače. Amazon schválil 2. řadu
19. 11. 2019 14:00:00 | Filmové novinky

Amazon svému seriálu ze světa Pána Prstenů věří podobně jako Netflix Zaklínači. Proto mu ještě před premiérou 1. řady posvětil i vznik řady druhé. Nutno ovšem podotknout, že v tomto případě jde o zelenou, kterou seriál nečekaně dostal ještě před prvním natáčecím dnem.

HBO chystá kouzelné Vánoce. V prosinci přinese ságu Harryho Pottera
HBO chystá kouzelné Vánoce. V prosinci přinese ságu Harryho Pottera
18. 11. 2019 15:00:00 | Filmové novinky

Máte chuť na potterovský maraton a nechce se vám platit za zapůjčení či koupi individuálních filmů na Apple TV či jiných službách? Vhod vám přijde nabídka HBO GO, která od 1. prosince přinese komplet filmů o Harry Potterovi.

Disney Plus jde proti konkurenci a nebude zveřejňovat čísla sledovanosti
Disney Plus jde proti konkurenci a nebude zveřejňovat čísla sledovanosti
14. 11. 2019 12:00:00 | Filmové novinky

Po letech mlčení se konečně podařilo udělat transparentnějším i přeborníka v bobříku mlčení, jakým byl Netflix. Nově příchozí Disney+ však od něj zatloukací taktiku zjevně přebralo a nebude veřejně informovat o tom, jak se jeho originální tvorbě - například očekávanému Mandalorianovi - daří.