FB pixel TP pixel
Daredevil má nový trailer a datum premiéry na Netflixu: 19. října © TMDB

Daredevil má nový trailer a datum premiéry na Netflixu: 19. října

Třetí sezóna seriálu, který začal komiksové šílenství na Netflixu, byla ohlášená už před nějakou dobu, ale konečně máme potvrzené datum premiéry - 19. října. V nové ukázce sice toho moc o ději nové sezóny neuvidíte, ale styl má parádní!

Filmové novinky

Pro ty, kdo nesledují marvelácké seriály na Netflixu pravidelně, je následující odstavec poněkud spoileroidní, ale protože očekáváme, že na tenhle článek klikli jen marveláčtí fandové, tak jim neprozradíme nic neočekávaného. Matt Murdock alias Daredevil se totiž po dvou sólových sezónách také objevil v týmovce The Defenders a společně s Jessicou Jones, Iron Fistem a Luke Cagem dokázal zastavit nebezpečí jen za cenu oběti největší - své smrti. Tedy alespoň tak to mělo vypadat pro zbytek týmu či pro diváky, kteří nesledovali pozorně úplný závěr, kde jsme ho viděli sice neuvěřitelně pomláceného, ale přeci jen živého. Z něj vcelku jasně vyplývalo, jakým směrem se bude osud Daredevila dále vyvíjet, nebo alespoň o čem může být jeho další příběh. Sestra z nemocnice, kde Matt ležel, se totiž jmenuje Maggie a v komiksu je to dlouho ztracená Mattova matka. Třetí série by se tak měla vývijet podle série Born Again, kde se právě jeho dávno ztracená matka objeví. V seriálu ji bude hrát herečka Joanne Whalley.

Ale dál jsou to jen spekulace, protože v traileru nic takového zatím neuvidíte a jen to spíš atmosférický trailer připomínající to, čím je Daredevil tak speciální. Každopádně v třetí sezóně se podle všeho vrátí opět Mattův kolega a kamarád Foggy Nelson, samozřejmě Karen Page a také jeho úhlavní nepřítel Wilson Fisk. V komiksu Born Again je Fisk velmi důležitým hráčem, kdy odhalí skutečnou identitu Daredevila, je možné, že k podobnému zvratu dojde i v seriálu. O účasti dalších postav z minulých dílů se zatím jen spekuluje, ve hře je zdravotní sestra Claire Temple a možná je také návštěva od Jessicy Jones. Naopak není příliš pravděpodobné, že se objeví Frank Castle alias The Punisher, naopak není příliš pravděpodobné, že se vrátí Elektra. Hlavním padouchem pro trojku by však ještě mohl být další z legendárních komiksových protivníku Daredevila, a tím je Bullseye. Logo seriálu během natáčení ostatně obsahovalo známý "terč", který symbolizuje právě Bullseye.

Jen pro pořádek ještě doplníme, že marvelácké seriály se nyní nacházejí v následující fázi - Iron Fist nedávno uvedl druhou sezónu, na jaře dostal stejnou poctu Luke Cage, ještě kousek před ním potom Jessica Jones. Daredevil je tak posledním, kdo se letos dočkal samostatného seriálu. Aktuálně se natáčí druhá sezóna The Punisher. Naopak se podle všeho neplánuje pokračování minisérie The Defenders, Netflix v tichosti tento týden zrušil facebookovou stránku věnovanou tomuto seriálu. Ještě doplníme, že i po plánovaném spuštění nové streamovací služby od studia Disney se sice veškerý komiksový obsah přesune z Netflixu tam, ale to se netýká těchto seriálů, které budou dál pokračovat na Netflixu samostatně. A čím dál tím se tedy vzdalují i od možného propojení s filmy Marvel Cinematic Universe.

A ještě přikládáme týden starý první trailer na třetí sezónu.

 210 zobrazení   13 se líbí
V tomhle domě straší! Nový hororový seriál na Netflixu od 12. října
V tomhle domě straší! Nový hororový seriál na Netflixu od 12. října
20.09.2018 14:00:00 | Filmové novinky

Jednou z nejzajímavějších seriálových novinek, kterou Netflix přichystal na tento podzim, je hororový seriál The Haunting of Hill House. A trailer, který k němu včera vypustil, doprovodil sloganem "je tak strašidelný, že jsme ho pustili během dne".

Netflix chystá seriál Avatar o posledním vládci větru
Netflix chystá seriál Avatar o posledním vládci větru
19.09.2018 16:10:00 | Filmové novinky

Neuplyne týden, aby Netflix neohlásil nějaký nový seriál či film, proto jsme se rozhodli těmto novinkám více věnovat. Nejčerstvější zprávou je, že na Netflixu uvidíme hraný seriál na motivy kultovního animáku Avatar.

Torontský deník #12: Pocitovka Green Book vyhrála festival a míří na Oscary!
Torontský deník #12: Pocitovka Green Book vyhrála festival a míří na Oscary!
18.09.2018 | Filmové novinky

Filmový festival v Torontu definitivně skončil a znám je díky tomu první žhavý kandidát na letošního Oscara. A my jsme to věděli s předstihem!

Doba klasických televizí končí, Netflix, Amazon a HBO ovládly ceny Emmy
Doba klasických televizí končí, Netflix, Amazon a HBO ovládly ceny Emmy
18.09.2018 | Filmové novinky

Dnes v noci se rozdávaly ceny Emmy určené nejlepším televizním seriálům uplynulé sezóny. Sošky v naprosté většině kategorií ovládly buď online půjčovny jako Netflix či Amazon či kabelovky HBO a FX. Podívali jsme na všechny výsledky i historii udílení.