FB pixel
ad
ad
John Slattery

John Slattery

Po několika flashbacích se v Endgame Tony Stark (Robert Downey Jr.) konečně setkal se svým otcem Howardem v podání Johna Slatteryho. Howard se ukázal v roce 1973 a absolvoval velmi dojemný rozhovor se svým dospělým synem cestujícím časem. Howard Stark se tak s MCU podobně jako syn rozloučil s grácií.

Hayley Atwell

Hayley Atwell

Populární agentky Peggy Carter (Hayley Atwell) jsme se nejdříve dočkali v roce 1973, kdy na ni Steve Rogers (Chris Evans) zamilovaně hleděl skrze okno. Po Thanosově porážce se pak hrdinný Captain America vyzbrojen Mjolnirem a štítem znovu vypravil zpátky v čase a prožil se svou životní láskou plno krásných let, během nichž si také pár konečně zatančil svůj plánovaný tanec, na který se chystal už od roku 1945.

Frank Grillo

Frank Grillo

Jednoho z nejlepších pomrknutí na komiksové znalce jsme se dočkali v jedné scéně z roku 2012, kdy Captain America ve výtahu získá Lokiho žezlo díky pozdravu "Hail Hydra". Žezlo mu zde ochotně předá Brock Rumlow alias Crossbones, jehož si v cameu znovu zahrál Frank Grillo.

Tilda Swinton

Tilda Swinton

Během bitvy o New York v roce 2012 navštíví Hulk (Mark Ruffalo) Sanctum Sanctorum, kde hledá Doctora Strange. Místo něj se však setká s mocnou Ancient One v podání Tildy Swinton, jež jej informuje o Strangeově současné pracovní pozici v nemocnici i o časových liniích různých realit. Díky její vstřícnosti pak Bruce nakonec získá i Kámen času, aby mohl následně zachránit svět.

Natalie Portman

Natalie Portman

I když pro film nenatočila žádné nové scény a pro její cameo byl použit materiál z filmu Thor: Temný svět, zdá se, že spory Natalie Portman a Marvelu jsou zažehnány, neboť herečka navštívila světovou premiéru posledních Avengers. Ukáže se ještě v nějakém projektu z vesmíru MCU? Nechme se překvapit.

James D’Arcy

James D’Arcy

Během závěrečné repliky Howarda Starka v roce 1973 se na scéně poprvé objevila i původní seriálová postava. Edwin Jarvis v podání Jamese D'Arcyho se před Endgame ukázal pouze v seriálu Agent Carter, nyní však konečně pronikl i do filmu. Uvidíme v budoucích filmech nějaké další postavy známé hlavně z marvelovských seriálů?

Rene Russo

Rene Russo

Velmi povedené cameo si v Endgame střihla i Rene Russo, jež coby Thorova matka Frigga dokonce řekla více vět, než v původních Thorových filmech. Během Thorovy cesty časem se dokonce potkala s budoucí verzí svého syna, jemuž popřála vše nejlepší a dovolila odnést Mjolnir, čímž vznikl jeden z problémů filmu.

Marisa Tomei

Marisa Tomei

Spider-Manova teta, kterou Tony Stark během pauzy svého vztahu s Pepper několikrát balil, nedostala v Endgame moc prostoru a objevila se pouze během závěrečné scény pohřbu Tonyho Starka. V MCU však má pohledná tetička v podání Marisy Tomei budoucnost a rozhodně ji letos uvidíme ve Spider- Man: Daleko od domova.

Ty Simpkins

Ty Simpkins

Po premiéře filmu spousta fanoušků rozebírala identitu puberťáka, jenž smutně přihlížel pohřbu hrdinného Iron Mana. Jedná se o Harleyho Keenera, hrdinu a Starkova kamaráda ze třetího Iron Mana, který za těch pět let trochu zestárl.

Michael Douglas

Michael Douglas

Oscarový herec Michael Douglas si už potřetí zahrál jednoho z největších marvelovských hrdinů, Hanka Pyma. Tentokráte se opět ukázal v omlazené podobě v sedmdesátých letech, jeho současného já jsme si pak mohli všimnout na pohřbu Tonyho Starka.

Michelle Pfeiffer

Michelle Pfeiffer

Po debutu ve filmu Ant-Man a Wasp se Michelle Pfeiffer znovu vrátila do role původní Wasp, Janet van Dyne, ale oproti předpokladům se však nakonec ve filmu moc neohřála a pouze v doprovodu své rodiny přihlížela pohřbu Tonyho Starka.

Jon Favreau

Jon Favreau

Režisér prvních dvou filmů o Iron Manovi a také představitel Starkova bodyguarda Happy Hogana, Jon Favreau, se ukázal už v pátém marvelovském filmu. V Endgame se ukázal na samém konci, kde Starkově dcerce slíbil cheeseburgery, jež dříve připravoval i jejímu otci. Happyho se v budoucím MCU rozhodně dočkáme a objeví se minimálně v chystaném Spider-Manovi.

Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson

Otec celé iniciativy Avengers s tváří legendárního Samuela L. Jacksona se po svém oživení dostavil na pohřeb svého prvního brance Tonyho Starka a symbolicky na jeho poslední rozloučení dorazil jako poslední. Díky tomu se na něj můžeme těšit v dalších projektech, kde opět získá větší roli.

Cobie Smulders

Cobie Smulders

Stejně jako její nadřízený ze zaniklého S.H.I.E.L.D.u se i agentka Maria Hill krátce mihla na pohřbu Tonyho Starka. Po tomto opravdu minimálním cameu se však svůdná bojovnice s tváří Cobie Smulders vrátí do centra dění v chystaném snímku Spider-Man: Daleko od domova, kde s Furym vyhledá pomoc pavoučího superhrdiny.

Stan Lee

Stan Lee

Nedávno zesnulý duchovní otec Marvel Comics se v Endgame ukázal ve svém posledním cameu. Objevil se v úvodní scéně z roku 1973 jako řidič auta a playboy v jedné osobě. Posledním cameem si rozhodně renomé nezkazil a my na něj budeme navždy vzpomínat. Diky, Stane.

Jim Starlin

Velmi krátce se v Endgame ukázal i muž, jenž v roce 1973 světu poprvé představil ultrapadoucha Thanose (Josh Brolin). Vidět jsme jej mohli ve scéně, kdy Steve Rogers ve zničeném světě vede skupinovou terapii. Starlin pak byl jeden z návštěvníků tohoto sezení (hledejte pleš a bradku).

Robert Redford

Robert Redford

I když legendární herec oznámil konec kariéry už loni a životopisnou kriminálku The Old Man and The Gun označil za svůj poslední film, letos se nečekaně objevil v Endgame, kde opět ztvárnil arcipadoucha Alexandera Pierce, kterého Captain America popsal jako Furyho nadřízeného. Pierce se krátce objevil ve scéně z roku 2012, kde jménem agentury S.H.I.E.L.D. toužil zabavit Lokiho žezlo.

Taika Waititi

Taika Waititi

V Novém Asgardu jsme se kromě obtloustlého Thora a budoucí královny Valkýry (Tessa Thompson) dočkali i camea populárního Kronana Korga, syna Okorgova. Toho si stejně jako ve filmu Thor: Ragnarok zahrál Taika Waititi a v Endgame se představil jako hektický hráč populární hry Fortnite. Spolu s Korgem zavítal do posledních Avengers i jeho společník Miek.

Tom Hiddleston

Tom Hiddleston

Krátce se během scény z roku 2012 mihl i asgardský bůh klamu Loki, jehož hodlal Thor přenést zpět na Asgard, jako v původních Avengers. Kvůli shodě několika událostí však Thorův nevlastní bratr unikl, díky čemuž tak máme krásně nahozenou udici na jeho blížící se seriál, jenž by se tak mohl odehrávat v nově utvořené alternativní realitě.

Angela Bassett

Angela Bassett

Na skok se na úplném konci během záběru ve Wakandě ukázala i Angela Bassett coby královna matka Ramonda. Ta má v rozvětveném vesmíru MCU rozhodně budoucnost, neboť včera Disney ohlásilo premiéry dalších snímků, mezi kterými nechybí dvojka Black Panthera, ve které se matka hlavního hrdiny rozhodně ukáže.

Winston Duke

Winston Duke

Když Doctor Strange při závěrečném střetu otevře portál do Wakandy, vyběhne jím na bitevní pole i náčelník kmene Jabarianů M'Baku. Podobně jako v loňské Avengers: Infinity War, i zde spolu s ostatními bojovníky vykřikuje "Yibambe!" a pomáhá spojeným silám Avengers a jejich spojenců ničit Thanosovu armádu. I budoucí Man-Ape se nejspíše ukáže ve druhém dílu Black Panthera, jehož se dočkáme v následujících třech letech.

Nejlepší herecká camea v Avengers: Endgame  |  Tipy na film  |   |  3375 přečtení  |  75 líbí se

Ondřej Novotný

Internetový pisálek, který se přes svůj blog a Ednu nakonec dostal i na Filmtoro. Povoláním zatím student, ve volném čase pak zaneprázdněný teoretik komiksových filmů a seriálů, který nevynechá ani jednu nerdskou diskusi. Mezi jeho filmové favority patří Star Wars, Indiana Jones a jakýkoli béčkový film se Sibyl Danning. Mimo film se intenzivně věnuje čtení nejrůznější literatury (převážně té německé), rád vyhledává kvalitní kebab po celé Praze a občas usedne v klubu Chocobamba při poslechu kvalitní žižkovské hudby.


Komentáře k článku Nejlepší herecká camea v Avengers: Endgame

Pro přídávání komentářů se přihlas nebo registruj na Filmtoro.

Další články jako Nejlepší herecká camea v Avengers: Endgame

Tipy na film  |  před 4 hodinami

Ženy v běhu a další novinky, které musíte vidět o víkendu

O víkendu nás má sice čekat překvapivě slušné počasí, které vybízí spíše k jednomu z posledních pěkných výletů ven. Pokud se však hodláte usadit před televizí alespoň večer, máme pro vás pár tipů, jak se úspěšně zabavit. číst více

Tipy na film  |  včera 0:00  |  8

10 nejlepších a nejpřehlíženějších fantasy seriálů současnosti

Hra o trůny sice i měsíce po svém konci stále láká předplatitele HBO GO, nejen ze Západozemí je však živ fanoušek fantasy. Pokud fantaskním příběhům fandíte a nechcete dokola sjíždět příběhy Daenerys a Jona Snow, máme pro vás pár aktuálních žánrovek, které stojí za pozornost. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  13

30 nejlepších filmů, které aktuálně chybí na českém Netflixu

Po spuštění českého Netflixu se většina obsahu před zraky domácích fanoušků skryla, díky čemuž jsme přišli i o několik desítek nejlépe hodnocených filmů. Pojďme se podívat na třicítku těch vůbec nejlepších, které si aktuálně na domácí verzi webu nepustíme. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  1

15 nejlepších dětských filmů a seriálů na HBO GO

Potřebujete zabavit děti a nevíte, který dětský pořad, seriál či film jim pustit. Zkuste jeden z následujících tipů pro malé i odrostlejší děti na HBO GO a máte vystaráno. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny  |  6

25 nejlepších seriálů na Netflixu, které s českým rozhraním zmizely

Ačkoli máme radost, že je nyní Netflix v češtině. S přechodem na kompletní lokalizaci Netflix omezil českou nabídku na pouhou pětinu původního obsahu. A s tímto krokem zmizela řada skvělých seriálů, pro níž musíte přepnout zpět na anglickou verzi Netflixu. Najdete mezi nimi své favority? číst více

TOPlist TOPlist TOPlist