FB pixel

Již více než tři roky Filmtoro pro vás funguje v Česku. Jako první a jediný web se zaměřujeme na nabídku legálních online filmů a seriálů. Každý den prohledáváme nabídku Netflixu, Amazonu či HBO a všem filmovým fanouškům nabízíme podrobné informace, kde, za jakou cenu či v jaké kvalitě je daný film či seriál dostupný. Web pravidelně rozšiřujeme, máme velký katalog tipů podle kategorií či novinky z oblasti online filmů. Jsme rádi, že se vám web líbí a že v listopadu 2018 vás Filmtoro navštívilo téměř 300.000.Z této početné skupiny je téměř 15 % lidí ze Slovenska. A to nás inspirovali k tomu, aby se Filmtoro rozšířilo i na Slovensko a nabídlo slovenským fanouškům informace o tom, jaké filmy online mohou oni najít doma. Na https://filmtoro.sk najdete všechny hlavní funkce, které znáte z české verze - katalog online titulů, databázi filmů, uživatelské hodnocení či pravidelné novinky a tipy.Kompletní katalog online půjčoven na Slovensku nebo těch, které jsou z Česka přístupné pro Slovensko, činí téměř 15.000 filmů, seriálů či dokumentů. Mezi hlavní hráče samozřejmě patří Netflix, HBO, Amazon, iTunes či Google Play svojí slovenskou verzi ale mají i weby jako Filmbox, MyPrime od UPC, Voyo nebo Obbod. A z Česka lze využívat všechny Youtube kanály, které nabízejí svůj obsah zdarma, české internetové televize jako Stream či či půjčovny pro fajšmekry jakoAerovod nebo Dafilms.Tak jak znáte z české verze Filmtora, u každého online filmu najdete informace o jeho ceně, kvalitě či jazykové výbavě. Ta se většinou skládá z české podpory, ale mapujeme i informace o tom, jaká je jeho slovenská podpora. Všechny filmy můžete hodnotit či si přidávat do oblíbených po přihlášení, registrace je společná s českou verzí, takže vaše historie se může propojit. A pro všechny fanoušky tu máme žhavé novinky přímo ve slovenštině, časem plánujeme i oblíbené desítky s nejlepšími filmy.

Držte nám na Slovensku palce a připojte se k nám na Facebooku do nově vzniklé stránky Filmtoro.SK!

Tomáš Vyskočil

Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.

Komentáře k článku Filmtoro se rozšiřuje na Slovensko a nabízí lokalizovanou slovenskou verzi

Další články jako Filmtoro se rozšiřuje na Slovensko a nabízí lokalizovanou slovenskou verzi

Web  |  před 2 měsíci

Vyzkoušej první verzi mobilní aplikace Filmtoro pro Android a iOS

Před časem jsme s prvními z vás začali testovat naši mobilní aplikaci. Nyní ji vypouštíme i mezi ostatní. Podívej se, co na tebe v aplikaci čeká a pomozte nám ji dále otestovat a vylepšit. číst více

Web  |  2016

FIlmtoro - o nás

V České republice je legálně dostupných přes 18.000 filmů, seriálů a dokumentů. A jaká je vaše výmluva? číst více

TOPlist TOPlist TOPlist