FB pixel TP pixel
HBO chystá kouzelné Vánoce. V prosinci přinese ságu Harryho Pottera © TMDB

HBO chystá kouzelné Vánoce. V prosinci přinese ságu Harryho Pottera

Máte chuť na potterovský maraton a nechce se vám platit za zapůjčení či koupi individuálních filmů na Apple TV či jiných službách? Vhod vám přijde nabídka HBO GO, která od 1. prosince přinese komplet filmů o Harry Potterovi.

Filmové novinky

K vánočním svátkům sice neodmyslitelně patří hity jako Sám doma, Smrtonosná past, anebo pro fanoušky marvelovek i Iron Man 3, pokud si ale chcete udělat opravdu kouzelné svátky není lepší volby než letos vsadit na HBO GO. Streamovací kanál HBO totiž chystá na prosinec skutečně solidní nášup titulů (přineseme vám ho již zítra!). Jako první úchvatná vlaštovka však bohatě postačí kompletní sága o mladém kouzelníkovi s jizvou na čele.

Harry Potter i Fantastická zvířata

Již od 1. prosince si budete moci přehrát všech osm filmů o Harrym, Ronovi a Hermioně, ve kterých se opakovaně střetávají s posluhovači Lorda Voldemorta a zažívají u toho nejrůznější srdeční šelesti a jiné strasti dospívání. A HBO neskončí jen u stěžejní fantasy ságy, na které vyrostly celé generace. V průběhu prosince totiž bude dostupná i prozatím dvojdílná spin-off série o Newtu Scamanderovi Fantastická zvířata, včetně stále relativně nového pokračování Grindelwaldovy zločiny. Pokud tedy máte ve skříni staré hábity a zaprášené hůlky, je načase je znovu vytáhnout. Kdy jindy než o Vánocích bude na tenhle čarodějnický maraton čas? Tři oříšky pro Popelku vám určitě neutečou.

 1 325 zobrazení   84 se líbí
Disney Plus jde proti konkurenci a nebude zveřejňovat čísla sledovanosti
Disney Plus jde proti konkurenci a nebude zveřejňovat čísla sledovanosti
14.11.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Po letech mlčení se konečně podařilo udělat transparentnějším i přeborníka v bobříku mlčení, jakým byl Netflix. Nově příchozí Disney+ však od něj zatloukací taktiku zjevně přebralo a nebude veřejně informovat o tom, jak se jeho originální tvorbě - například očekávanému Mandalorianovi - daří.

Malé detaily, které jste v novém traileru na Zaklínače přehlédli
Malé detaily, které jste v novém traileru na Zaklínače přehlédli
11.11.2019 | Filmové novinky

První plnohodnotný trailer k seriálu Zaklínač přinesl 120 sekund nových scén, záběrů a detailů, které mají fanoušky navnadit na prosincovou předvánoční premiéru, která tady bude rychleji, než stihnete říct "ještě nemám koupené žádné dárky". Které detaily vám při sledování ukázky pravděpodobně unikly?

Práce na 2. řadě Zaklínače již běží a máme názvy 6 epizod 1. řady
Práce na 2. řadě Zaklínače již běží a máme názvy 6 epizod 1. řady
05.11.2019 15:00:00 | Filmové novinky

Netflix se snaží držet karty s novými detaily ohledně Zaklínače přitisknuté co nejblíže k hrudníku, ale má jich v ruce tolik, že občas nějaká zkrátka upadne na stůl lícem vzhůru. Díky tomu jsme se jen pár dní po novém traileru dozvěděli názvy celkem 6 dílů 1. řady stejně jako náznak vzniku 2. řady.

Zaklínač Geralt dostal k Halloweenu plnohodnotný trailer a datum premiéry!
Zaklínač Geralt dostal k Halloweenu plnohodnotný trailer a datum premiéry!
31.10.2019 19:00:00 | Filmové novinky

Chystáte se na nějakou halloweenskou party? Ještě chvíli počkejte, Netflix se totiž rozhodl, že uzrál čas zveřejnit konečně poctivý trailer pro Zaklínače, jednoho z očekávaných fantasy seriálových nástupců Hry o trůny. A při té příležitosti potvrdil prosincovou premiéru.