FB pixel TP pixel
Mandalorian v novém traileru hojí šrámy po Posledním z Jediů © TMDB

Mandalorian v novém traileru hojí šrámy po Posledním z Jediů

První hraný seriál ze světa Star Wars s Pedro Pascalem v hlavní roli je již za dveřmi. Odstartuje stejně jako Disney+ již za 14 dní, a tak není divu, že se začínají množit nové reklamní materiály. Tím posledním je druhý oficiální trailer, který fanouškům zase o kousek víc pootevřel obsah seriálu.

Filmové novinky

Mandalorian se v nové ukázce chlubí vesmírnými příšerami, které se mu postaví do cesty, láká kromě přestřelek i na souboje vesmírných lodí a slibuje, že divákům nabídne bližší pohled na profesi námezdního lovce. Výkonný producent seriálu Jon Favreau již dříve prozradil, že jeho cílem je ukázat fanouškům temnější stránku Star Wars. Přesto je z ukázky patrné, že nebudou chybět ani tradiční komponenty jako přestřelky na planetách i ve vesmíru, souboje s droidy a konfrontace lovce s jeho obětí. Nutno podotknout, že jak první, tak tento druhý trailer slovům Favreaua poslušně přikyvují a fandům hvězdných válek, které dosavadní vývoj nejnovější filmové trilogie zklamal, se začínají sbíhat sliny.

A rozhodně je na co. Mandalorian patří k nejambicióznějším projektům Disney+, který dle ředitele Disney Boba Igera během natáčení spolkl zhruba 100 milionů dolarů. To zvedá cenovku 1 dílu v průměru na 12,5 milionu dolarů, což je částka srovnatelná s některými epizodami 8. řady Hry o trůny. Disney+ půjde s Mandalorianem spíš cestou HBO než Netflixu a jednotlivé nové díly budou zveřejňovány vždy s týdenním rozestupem. Má to však i svůj marketingový důvod - načasování je takové, aby poslední díly seriálu byly jakousi předehrou před následnou bezprostřední premiérou Star Wars: Vzestup Skywalkera. Otázkou je, co Disney udělá, pokud se čistě náhodou ukáže, že seriál je trefou do černého a film udělal neslavnou tečku za ještě neslavnější trilogií.

 253 zobrazení   14 se líbí
První reakce: Mandalorian napravuje Star Wars pošramocenou reputaci
První reakce: Mandalorian napravuje Star Wars pošramocenou reputaci
27.10.2019 15:00:00 | Filmové novinky

Westernový příběh mandalorského nájemného lovce, který po pádu Impéria vykonává svou každodenní práci v Předaleké galaxii, vlétne na streamovací službu Disney+ již 12. listopadu a odstartuje tak pokus Disneyho urvat si kus ze streamovacího koláče. A první reakce zní skvěle.

Watchmeni jsou nejsledovanější novinkou HBO od premiéry Westworldu
Watchmeni jsou nejsledovanější novinkou HBO od premiéry Westworldu
24.10.2019 | Filmové novinky

Po dlouhých měsících čekání a nejistoty, co s touto kultovní adaptací provede kontroverzní tvůrce a showrunner pořadu Damon Lindelof, se tuto neděli odehrála premiéra devítidílného seriálu Watchmen. A čísla sledovanosti nakonec nebyla vůbec špatná.

Seriálový Pán Prstenů našel hlavního záporáka, obsadí herce ze Hry o trůny
Seriálový Pán Prstenů našel hlavního záporáka, obsadí herce ze Hry o trůny
23.10.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Obsazení televizního Pána prstenů od Amazonu se nám utěšeně rozrůstá. Nejnovějším přídavkem je obsazení role záporného hrdiny, kterou dostal Joseph Mawle.

Seriál roku v lednu? Máme první ukázku na kingovský Temný případ od HBO
Seriál roku v lednu? Máme první ukázku na kingovský Temný případ od HBO
20.10.2019 17:00:00 | Filmové novinky

HBO se konkurence rozhodně nebojí a po fantasticky vypadajícím line-upu konce roku chystá další velkou bombu již na leden. Fanoušci Stephena Kinga se mají na co těšit!