FB pixel TP pixel
Práce na 2. řadě Zaklínače již běží a máme názvy 6 epizod 1. řady © TMDB

Práce na 2. řadě Zaklínače již běží a máme názvy 6 epizod 1. řady

Netflix se snaží držet karty s novými detaily ohledně Zaklínače přitisknuté co nejblíže k hrudníku, ale má jich v ruce tolik, že občas nějaká zkrátka upadne na stůl lícem vzhůru. Díky tomu jsme se jen pár dní po novém traileru dozvěděli názvy celkem 6 dílů 1. řady stejně jako náznak vzniku 2. řady.

5. 11. 2019 15:00 | Filmové novinky

První novinku objevili fandové v oficiální databázi WGA (Writers Guild of America), kde se u Zaklínače objevily následující názvy jednotlivých epizod:
2. epizoda: Four Marks (scénář: Jenny Klein)
3. epizoda: Betrayer Moon (scénář: Beau DeMayo)
4. epizoda: Of Banquets, Bastards and Burials (scénář: Declan de Barra)
6. epizoda: Rare pecies (scénář: Haily Hall)
7. epizoda: Before A Fall (scénář: Mike Ostrowski)
8. epizoda: Much More (scénář: Lauren Schmidt)

Práce na 2. řadě Zaklínače již běží a máme názvy 6 epizod 1. řady © TMDB

Ze stejného zdroje pochází i druhé domnělé odhalení. Když se v databázi podíváte na jednotlivé scenáristy, zjistíte, že mají v seznamu svých projektu Zaklínače uvedeného hned dvakrát, jednou jako práci v období 2019-2020, což je logicky 1. řada, a podruhé pro roky 2020-2021, což může znamenat jedině práci na druhé řadě seriálu. Zároveň nám tato informace naznačuje, že pokud na 2. řadu Zaklínače opravdu dojde, mohla by se objevit v roce 2021. Nutno podotknout, že asi nikdo po zhlédnutí dosavadních trailerů a fotografií seriálu nečeká, že by jej Netflix zabalil hned po 1. řadě.

 397 zobrazení   17 se líbí
Tomáš Durčák
Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.
Zaklínač Geralt dostal k Halloweenu plnohodnotný trailer a datum premiéry!
Zaklínač Geralt dostal k Halloweenu plnohodnotný trailer a datum premiéry!
31.10.2019 19:00:00 | Filmové novinky

Chystáte se na nějakou halloweenskou party? Ještě chvíli počkejte, Netflix se totiž rozhodl, že uzrál čas zveřejnit konečně poctivý trailer pro Zaklínače, jednoho z očekávaných fantasy seriálových nástupců Hry o trůny. A při té příležitosti potvrdil prosincovou premiéru.

GoT prequel o Bílých chodcích letěl do koše, místo něj budou Targaryeni
GoT prequel o Bílých chodcích letěl do koše, místo něj budou Targaryeni
30.10.2019 12:00:00 | Filmové novinky

HBO oficiálně skrečovala produkci prequelu Hry o trůny s Naomi Watts, který se měl odehrávat tisíce let před původní sérií. Místo něj si manažeři objednali spinoff vyprávějící o rodu Targaryenů s názvem House of the Dragon.

Mandalorian v novém traileru hojí šrámy po Posledním z Jediů
Mandalorian v novém traileru hojí šrámy po Posledním z Jediů
29.10.2019 11:00:00 | Filmové novinky

První hraný seriál ze světa Star Wars s Pedro Pascalem v hlavní roli je již za dveřmi. Odstartuje stejně jako Disney+ již za 14 dní, a tak není divu, že se začínají množit nové reklamní materiály. Tím posledním je druhý oficiální trailer, který fanouškům zase o kousek víc pootevřel obsah seriálu.

První reakce: Mandalorian napravuje Star Wars pošramocenou reputaci
První reakce: Mandalorian napravuje Star Wars pošramocenou reputaci
27.10.2019 15:00:00 | Filmové novinky

Westernový příběh mandalorského nájemného lovce, který po pádu Impéria vykonává svou každodenní práci v Předaleké galaxii, vlétne na streamovací službu Disney+ již 12. listopadu a odstartuje tak pokus Disneyho urvat si kus ze streamovacího koláče. A první reakce zní skvěle.