FB pixel TP pixel
Zaklínač Geralt dostal k Halloweenu plnohodnotný trailer a datum premiéry! © TMDB

Zaklínač Geralt dostal k Halloweenu plnohodnotný trailer a datum premiéry!

Chystáte se na nějakou halloweenskou party? Ještě chvíli počkejte, Netflix se totiž rozhodl, že uzrál čas zveřejnit konečně poctivý trailer pro Zaklínače, jednoho z očekávaných fantasy seriálových nástupců Hry o trůny. A při té příležitosti potvrdil prosincovou premiéru.

31. 10. 2019 19:00 | Filmové novinky

Dvouminutový trailer tvoří sice i několik již dříve ukázaných scén z prvního teaser traileru, ale zároveň prakticky pouze dosud neviděné záběry. A co je nejdůležitější, konečně jsme dostali možnost "přičichnout" blíže i k atmosféře, která bude seriál provázet. Vypadá to, že o temnotu ani bojové scény nouze nebude. Nechybí však taky pořádná dávka dialogů, kterými je Zaklínač proslavený. I CGI zatím vypadá velice slušně, takže by divákům z ghúlů, kikimory, strigy a dalších nestvůr, kterými se nehostinný svět Zaklínače jenom hemží, mohl opravdu běhat mráz po zádech.

V ukázce nechybí trio hlavních hrdinů Geralt (Henry Cavill), Ciri (Freya Allan) a Yennefer (Anya Chalotra) ani náznaky některých ikonických scén Zaklínače, na něž lákal již první teaser, jako je první setkání Geralta s Yennefer, Bitva o Soddenský Pahorek i následný masakr v Cintře a masakr v Blavikenu, kde Geralt získal své pozdější přízvisko "Řezník z Blavikenu". A samozřejmě nemůže chybět scéna z koupání v dřevěné kádi, při které Cavill konečně dostane šanci ukázat své pro seriál nadřené "gains". Netflix po posledním záběru z ukázky, která stejně jako první teaser končí u souboje s kikimorou, potvrdil, že Zaklínač dorazí ještě před Vánoci. Původně uniklá informace o premiéře 17. prosince se nakonec sekla o pár dní. Nyní již se skálopevnou jistotou víme, že seriál na Netflix dorazí v pátek 20. prosince, takže v naprosto ideální předvánoční čas pro nabrání masivních diváckých čísel. Čeští diváci si jej navíc budou moci vychutnat nejen s titulky, ale i s plnohodnotným dabingem. Jeho ochutnávku bychom měli od Netflixu dostat v trailerové podobě již na začátku prosince.

 1 107 zobrazení   154 se líbí
Tomáš Durčák
Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.
GoT prequel o Bílých chodcích letěl do koše, místo něj budou Targaryeni
GoT prequel o Bílých chodcích letěl do koše, místo něj budou Targaryeni
30.10.2019 12:00:00 | Filmové novinky

HBO oficiálně skrečovala produkci prequelu Hry o trůny s Naomi Watts, který se měl odehrávat tisíce let před původní sérií. Místo něj si manažeři objednali spinoff vyprávějící o rodu Targaryenů s názvem House of the Dragon.

Mandalorian v novém traileru hojí šrámy po Posledním z Jediů
Mandalorian v novém traileru hojí šrámy po Posledním z Jediů
29.10.2019 11:00:00 | Filmové novinky

První hraný seriál ze světa Star Wars s Pedro Pascalem v hlavní roli je již za dveřmi. Odstartuje stejně jako Disney+ již za 14 dní, a tak není divu, že se začínají množit nové reklamní materiály. Tím posledním je druhý oficiální trailer, který fanouškům zase o kousek víc pootevřel obsah seriálu.

První reakce: Mandalorian napravuje Star Wars pošramocenou reputaci
První reakce: Mandalorian napravuje Star Wars pošramocenou reputaci
27.10.2019 15:00:00 | Filmové novinky

Westernový příběh mandalorského nájemného lovce, který po pádu Impéria vykonává svou každodenní práci v Předaleké galaxii, vlétne na streamovací službu Disney+ již 12. listopadu a odstartuje tak pokus Disneyho urvat si kus ze streamovacího koláče. A první reakce zní skvěle.

Watchmeni jsou nejsledovanější novinkou HBO od premiéry Westworldu
Watchmeni jsou nejsledovanější novinkou HBO od premiéry Westworldu
24.10.2019 | Filmové novinky

Po dlouhých měsících čekání a nejistoty, co s touto kultovní adaptací provede kontroverzní tvůrce a showrunner pořadu Damon Lindelof, se tuto neděli odehrála premiéra devítidílného seriálu Watchmen. A čísla sledovanosti nakonec nebyla vůbec špatná.