FB pixel TP pixel
Všechno, co potřebujete vědět o HBO Max © HBO

Všechno, co potřebujete vědět o HBO Max

8. března odstartovala streamovací služba HBO Max, která nahradila stávající HBO Go. Co nám toto přejmenování dalo a vzalo? Jak hodnotíme nové uživatelské prostředí? A na co se můžete těšit do budoucna?

20. 3. 2022 14:00 | Rozhovor

8. března 2022 došlo ke spuštění streamovací služby HBO Max v Česku. Co nám tato událost dala, vzala a okolo čeho panuje největší zmatek mezi uživateli? Petr s Tomášem probrali vše od nového rozhraní přes filmovou a seriálovou nabídku až po poněkud zavádějící marketing před startem nové podoby HBO.

Filmtoro · Podcast - 074 - Všechno, co potřebujete vědět o HBO Max

Jsme téměř na všech platformách. Podpořit nás můžete na Patreonu!

Podcasty aktuálně přinášíme nepravidelně, často přicházíme i se speciálními díly, ve kterých přinášíme rozhovory se zajímavými tvůrci, anebo se zabýváme vybraným tématem více do detailu. Podcasty jsme již rozšířili v podstatě do všech koutů internetu. Najdete nás tedy na Soundcloudu, Spotify, Apple Podcastech, či na YouTube. Dále jsme dostupní ve všech kvalitních RSS aplikacích. Odkazy na naše hlavní kanály nabízíme níže. Pokud se vám navíc naše podcasty a tvorba na YouTube líbí, budeme rádi za finanční podporu na Patreonu. Všem Patronům děkujeme!

Podpořte nás na Patreonu!

Poslouchejte a sledujte nás na:

Videa na YouTube Podcasty na Soundcloudu Podcasty na Spotify a dalších službách Instagram

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Jak se během covidu změnila česká distribuce a diváci?
Jak se během covidu změnila česká distribuce a diváci?
28.11.2021 13:00:00 | Rozhovor

Česká kina nezažívají v době covidu šťastné období. S marketingovým expertem ze společnosti Bioscop, Vojtou Markem, jsme rozebrali, jak se změnil přístup diváků ke kinofilmům i filmová distribuce jako taková.

ROZHOVOR: Režisér Jindřich Andrš o Nové šichtě, MikeJePan a dokumentární tvorbě
ROZHOVOR: Režisér Jindřich Andrš o Nové šichtě, MikeJePan a dokumentární tvorbě
04.11.2021 16:00:00 | Rozhovor

Dokument Nová šichta o horníkovi Tomáši Hisemovi, který vyměnil hornictví za svět IT, patří mezi nejlepší filmy roku. A tak jsme se rozhodli udělat rozhovor s jeho režisérem nejen o tom, jak vznikla jeho chválená novinka.

Streamovací služba SkyShowtime dorazí příští rok. Co od ní čekat?
Streamovací služba SkyShowtime dorazí příští rok. Co od ní čekat?
27.09.2021 8:00:00 | Rozhovor

V příštím roce nás čeká velká expanze streamovacích služeb Paramount Plus a Peacock. Nakonec ale proběhne jinak, než se čekalo.

Kdy konečně dorazí Disney+ do Česka a proč ještě čekáme?
Kdy konečně dorazí Disney+ do Česka a proč ještě čekáme?
05.09.2021 8:00:00 | Rozhovor

Po měsících spekulací jsme se konečně dozvěděli nový termín uvedení Disney Plus v Česku. Proč to Disneymu tak trvá a proč nás považuje za občany druhé kategorie?