FB pixel TP pixel
Jak Marvel trumfne Avengers: Endgame? Víme vše a bude to velké! © TMDB

Jak Marvel trumfne Avengers: Endgame? Víme vše a bude to velké!

Marvel Studios pod vedením Kevina Feigeho má po Avengers: Endgame velké plány a zdá se, že bychom se mohli dočkat celé řady populárních komiksových příběhů. Z Marvelu opět uniklo několik zásadních informací, které stojí za to prozkoumat.

Zajímavosti

Filmový vesmír Marvelu nemá obdoby a sdružuje celou řadu snímků a nově i seriálů, ve kterých aktuálně vidíme zhruba tři hlavní dějové linky - čarodějnou, vesmírnou a avengerovskou. Jak už to ale u Marvelovek bývá, rozhodně nás čeká pořádné finále čtvrté fáze, které svede dohromady všechny hrdiny. A podle nových informací, které unikly ze samotného srdce Marvel Studios, to vypadá, že se můžeme těšit na celou řadu nových avenger týmů.

Young Avengers... do boje!

Jak Marvel trumfne Avengers: Endgame? Víme vše a bude to velké! © TMDB

Marvel má naplánovanou celou řadu projektů až zhruba do roku 2025 a velkou roli by v nich měl hrát tým zvaný Young Avengers. Ten je pevnou součástí Marvel Comics už více než patnáct let a jeho členy jsou primárně potomci nejslavnějších hrdinů, jako Hawkeye nebo Hulka. Podle uniklých informací budou členy filmové verze YA dvojčata Maximoffova, která jsme poznali v nedávno skončeném seriálu WandaVision, dále pak Kate Bishop v podání Hailee Steinfeld, již uvidíme v Hawkeyeově minisérii, a taktéž Ms. Marvel, první muslimská hrdinka, jejíž seriál by měl na Disney+ dorazit ještě letos na podzim. Tuto čtveřici doplní ještě hrdinové Nova a Hulkling, přičemž oba debutují v multiversových snímcích Spider-Man: No Way Home a Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Víc týmů, víc Adidas

Jak Marvel trumfne Avengers: Endgame? Víme vše a bude to velké! © TMDB

U Young Avengers ale pompézní plány Marvelu na rozšíření základny superhrdinů zdaleka nekončí, neboť vlastního projektu se údajně dočkají i West Coast Avengers, ochránci západního pobřeží se sídlem v Los Angeles. Tento slavný tým založil lukostřelec Hawkeye a v jeho filmové sestavě by se měl coby hlavní vůdce objevit White Vision v podání Paula Bettanyho, kterého jsme poprvé rovněž viděli ve WandaVision. Mluví se také o dlouho očekávaném filmovém debutu slavného hrdiny Wonder Mana, jenž je v komiksech Visionovým sokem a touží po lásce Wandy Maximoff. Sama Wanda by se měla v týmu objevit též, dalšími navrátilci by mohli alespoň na čas být Hawkeye i War Machine. Divokými kartami západních hrdinů budou Moon Knight a U.S. Agent, který aktuálně vystupuje v seriálu The Falcon and the Winter Soldier jako nový Captain America.

Záporácká týmovka

Jak Marvel trumfne Avengers: Endgame? Víme vše a bude to velké! © TMDB

Leaky unikající z Marvel Studios rovněž mluví o tom, že čtvrtá fáze nabídne příchod týmu Dark Avengers, který se v páté fázi Marvel Cinematic Universe stane hlavní hrozbou oblíbených klaďasů. Dark Avengers jsou projektem, jenž založil Norman Osborn alias Green Goblin poté, co mu bylo svěřeno velení S.H.I.E.L.D.u. Osborn se "změnil na hrdinu" jménem Iron Patriot a spolu s dalšími padouchy v kostýmech ikonických superhrdinů se pustil do boje proti mimozemským hrozbám, ale také proti nelegálním Avengerům. Filmoví Dark Avengers mají být inspirováni seriálovým zpracováním komiksu Banda, The Boys, a Normana Osborna se dočkáme už ve Spideyho trojce.

 16 452 zobrazení   183 se líbí
50+ odkazů a pomrknutí z Ligy spravedlnosti Zacka Snydera
50+ odkazů a pomrknutí z Ligy spravedlnosti Zacka Snydera
25.03.2021 | Zajímavosti

Jeden z nejočekávanějších snímků letošního roku už většina z nás viděla a zcela nepřekvapivě je plný odkazů a pomrknutí přesně tak, jak je u Zacka Snydera zvykem. V našem článku jsme si posvítili na ty nejdůležitější a přehledně je rozdělili.

Černobyl: Jak vznikla rekonstrukce jaderné katastrofy pro hit HBO?
Černobyl: Jak vznikla rekonstrukce jaderné katastrofy pro hit HBO?
20.11.2019 | Zajímavosti

Jeden z letošních seriálových hitů byl rozhodně seriál Černobyl z produkce HBO, pojednávající o okolnostech kolem havárie stejnojmenné jaderné elektrárny a bezprostředních událostech, které následovaly. Jakým směrem se tvůrci vydali, aby nám s využitím moderních technologií dokázali vyrazit dech?

25+ odkazů a pomrknutí, které jste přehlédli v Jokerovi
25+ odkazů a pomrknutí, které jste přehlédli v Jokerovi
24.10.2019 12:00:00 | Zajímavosti

Arthur Fleck v podání Joaquina Phoenixe už v kinech vydělal 700 miliónů dolarů a stal se nejúspěšnějším projektem studia Warner Bros. za tento rok. Pojďme se podívat na nejvýznamnější easter eggy a pomrknutí, jichž jsme se ve filmu dočkali.

Avengers 5: Jak překonat megahit Endgame? Máme deset nápadů
Avengers 5: Jak překonat megahit Endgame? Máme deset nápadů
12.09.2019 12:00:00 | Zajímavosti

Marvelovská mánie pokračuje a Kevin Feige se svým týmem na D23 uveřejnil informace o premiérách nových seriálů i snímků ze čtvrté fáze. Mezi nimi ale kromě Eternals není žádná týmovka. Chystá se vůbec další díl Avengers? Pokud ano, sepsali jsme několik bodů, které by v nich neměly chybět.