FB pixel TP pixel
Karlos Vémola v novém filmu odhaluje nitro a minulost. Trailer láká na unikátní neviděné záběry © Bontonfilm

Karlos Vémola v novém filmu odhaluje nitro a minulost. Trailer láká na unikátní neviděné záběry

Už brzy se do českých kin chystá dokument o jedné z největších sportovních osobností současnosti. Karlos Vémola v chystaném filmu bude odhalovat své nitro i počátky kariéry. Chybět nebudou ani unikátní a dosud neviděné záběry, jejichž střípky nabízí i první trailer.

Filmové novinky

Karlos Vémola patří mezi nejznámější sportovní osobnosti současnosti, a tak nepřekvapí, že se o něm již delší dobu chystá i dokumentární film, který blíže nahlédne pod pokličku jeho fungování. A to nejen v současnosti, ale i v minulosti. Samotný Vémola přitom svolil k tomu, aby byly ve filmu režiséra Michala Samira použity také archivní rodinné materiály, které dosud nikdo neviděli, takže si už v traileru můžete užít výrazně mladšího Terminátora z časů, kdy o něm slyšel málokdo.

Film dorazí do kin hned z počátku roku, přesněji 25. ledna 2024, a rád by se stal dokumentární událostí. Ostatně málokdo vyvolává takovou bouři zájmu jako právě Vémola, kolem jehož zápasů v ringu je vždy pořádný mediální humbuk. Dokument by ale neměl být jen povrchním přetřásáním témat z bulváru, ale osobním portrétem muže, který si svůj úspěch vydřel nejen v kleci, ale především mimo ni. K hutnosti natočeného materiálu má pomoci i skutečnost, že se Samir s Vémolou zná dlouhé roky a tudíž by se nemělo jednat o standardní odtažitý vztah tvůrce a jeho objektu.

Zdroj: Bontonfilm

 1 015 zobrazení   926 se líbí
Star Wars a Marvel seriály už nebudou exkluzivně na Disney Plus
Star Wars a Marvel seriály už nebudou exkluzivně na Disney Plus
22.08.2023 12:00:00 | Filmové novinky

Jak se streamovací rybníček rychle mění, že? Ještě před pár měsíci by bylo nemyslitelné, aby exkluzivní seriály nějaké streamovací služby byly dostupné jinde nebo byly dostupné i offline. Jenže časy se mění a řada přišla už i na Marvel a Star Wars.

Tvůrci zuří. Populární a chválené seriály byly zrušeny, měly přitom schválené pokračování
Tvůrci zuří. Populární a chválené seriály byly zrušeny, měly přitom schválené pokračování
22.08.2023 10:00:00 | Filmové novinky

Protože hollywoodské stávky přinesou velká zpoždění ve výrobě filmů a seriálů, rozhodl se gigant Amazon překvapivě nečekat a zrušil své dva loňské úspěšné pořady, kterým již přislíbil další řady. Tvůrce rozhodnutí naštvalo.

Star Wars měly pokračovat úplně jinak. Disney plány George Lucase vykuchal
Star Wars měly pokračovat úplně jinak. Disney plány George Lucase vykuchal
22.08.2023 8:00:00 | Filmové novinky

Star Wars sice v posledních letech dostaly dlouho očekávané Epizody VII–IX, výsledek byl ale pro mnohé diváky zklamáním. Obzvlášť poté, co Disney zavrhl původní plány tvůrce ságy George Lucase s tím, že by se divákům zřejmě tolik nelíbily, neboť nechtěly být retro jako Disneyho verze. Nyní ale víme, co Lucas chystal a horší by to bylo těžko.

Kazma zválcoval kina. Zlomil český historický rekord, odolala jen jediná marvelovka
Kazma zválcoval kina. Zlomil český historický rekord, odolala jen jediná marvelovka
21.08.2023 11:20:00 | Filmové novinky

Ať už si o Kazmově novém filmu myslíte cokoliv, jednu věc mu už nikdo neodpáře. Z hlediska prvního víkendu zdrtil o ohromný kus veškeré české filmy a překonal i většinu hollywoodských blockbusterů. Dokáže ze své novinky udělat držák, nebo nastanou velké propady zájmu?