FB pixel TP pixel
Slavní Lovci pokladů mají vlastní seriál. Trailer fanoušky filmů ohromně zklame © Buena Vista Pictures

Slavní Lovci pokladů mají vlastní seriál. Trailer fanoušky filmů ohromně zklame

Dobrodružná série Lovci pokladů patří mezi rodinné klasiky a Disney nyní představil první záběry z nového seriálu, který naváže na výpravy Nica Cage a jeho snahu ukrást mimo jiné Deklaraci nezávislosti. Fanoušci se ale budou chytat za hlavu.

11. 9. 2022 16:40 | Filmové novinky

Disney představil první upoutávku na seriál Lovci pokladů: Na hraně historie, který navazuje na příběhy s Nicem Cagem ve filmech Lovci pokladů a Lovci pokladů: Kniha tajemství. Bohužel se však nevrátí samotný Cage, ani Diane Kruger. Na konci traileru se pouze zastaví Justin Bartha, který jistě pár fandů potěší, ale je prostě málo. Obzvlášť když samotná upoutávka vypadá nuzně televizácky a šíleně nezajímavě. Což ostatně platí i pro ústřední hrdinku Jess, která se vydává po stopách tajemství své rodiny, v čemž se jí bude snažit pomoci i Harvey Keitel a její přátelé. Bohužel ale nikdo z mladých lovců nemá charisma a jejich herectví má přinejmenším v traileru parametry ochotnického divadla. Snad premiéra 14. prosince ukáže, že je seriál lepší, než jak se doposud jeví.

Přidejte se do skupiny Disney+ Česko na Facebooku pro další novinky ze světa Disney.
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Pán prstenů se bojí! Velkolepá fantasy Willow má v traileru monstra, kouzla i duši
Pán prstenů se bojí! Velkolepá fantasy Willow má v traileru monstra, kouzla i duši
11.09.2022 16:20:00 | Filmové novinky

Slavná fantasy Willow z 80. let se vrací a opět uvidíme Warwicka Davise, který musí vést skupinu hrdinů proti silám temnoty. Disney Plus ukazuje v novém traileru spoustu trumfů a dokazuje, že půjde o jasnou konkurenci Pána prstenů, ale i Rodu draka.

Génius Spielberg ukázal jeden z filmů roku. Úchvatný trailer vás donutí k slzám
Génius Spielberg ukázal jeden z filmů roku. Úchvatný trailer vás donutí k slzám
11.09.2022 15:30:00 | Filmové novinky

Režisér Steven Spielberg ukázal na mezinárodním filmovém festivalu v Torontu svůj nový snímek The Fabelmans a spolu s premiérou filmu jsme se dočkali i prvního traileru. A lepší lákadlo jsme ani dostat nemohli. Legendární režisér je totiž úplně mimo ligu jakékoli pomyslné konkurence.

Nejlepší Star Wars za 17 let konečně mají vlastní seriál. Trailer bere dech
Nejlepší Star Wars za 17 let konečně mají vlastní seriál. Trailer bere dech
11.09.2022 13:30:00 | Filmové novinky

Na akci D23 Disney Expo bylo zveřejněno poměrně dost nového materiálu z milované Předaleké galaxie. Už na konci měsíce se můžeme těšit na seriál Andor, v němž uvidíme začátky povstání proti mocnému impériu. V novém traileru se můžeme pokochat zákulisním intrikami i teroristickými buňkami budoucí Aliance.

Trailer 3. řady Mandaloriana je konečně tady! Nový seriál se zaměří na rytíře Jedi
Trailer 3. řady Mandaloriana je konečně tady! Nový seriál se zaměří na rytíře Jedi
11.09.2022 13:00:00 | Filmové novinky

Akce D23 Disney Expo kromě Andora odhalila i řadu dalších novinek ze světa Star Wars. Nový projekt představil například Dave Filoni, který se navíc blýskl i fantastickou upoutávkou na třetí řadu Mandaloriana.