FB pixel TP pixel
Megahit Zátopek bude konečně online. Víme, kde si ho přehrajete © Falcon

Megahit Zátopek bude konečně online. Víme, kde si ho přehrajete

Více než rok trvalo, než poslední film Davida Ondříčka, Zátopek, doběhl až do online prostoru. Exkluzivně k jeho uvedení dojde již 19. září.

14. 9. 2022 14:20 | Filmové novinky

Snímek Zátopek vstoupil do českých kin 26. srpna 2021 a od té doby jsme ho nikde jinde neměli možnost vidět. Až nyní běžec Emil konečně míří k cílové pásce online prostoru, kde se rovnou objeví nikoli na TVODu, ale SVODU – tedy službě za předplatné. A ne, nebude jí Netflix, jak by se dalo čekat, ale tuzemské Voyo, které se začíná o české hity s největší streamovací službou současnosti mohutně přetahovat a očividně se nebojí si exkluzivní uvedení zaplatit.

K uvedení Zátopka na Voyo dojde již 19. září, což bude 383 dní od premiéry. Takový prostoj mezi uvedením v kinech a online tu dlouho nebyl a jen to poukazuje na skutečnost, že si David Ondříček svůj film velmi hýčká. Rovněž se ho ale dlouhodobě snažil prodat do zahraničí. Spojení s Voyo není kdovíjakým překvapením, ostatně režisér pro službu spadající pod TV Nova letos natočil novou verzi Krále Šumavy, jíž Voyo uvede rovněž během letošního podzimu. Připomeňme, že hlavní roli Emila Zátopka ve filmu uhrančivě ztvárnil Václav Neužil a jeho choť Danu si zahrála Martha Issová. Film pojednává nejen o Zátopkových atletických úspěších, ale i vztahu s Danou Zátopkovou a lehce se otírá i o Emilovu komunistickou minulost. Hlouběji však do ožehavého tématu nevstupuje a snímek je primárně velkou poctou sportovní ikoně.

Zátopek © TMDB

Zátopek

Zátopek | Česko | 2021 | Životopisné filmy | Sport

Životní příběh nejslavnějšího českého atleta, Emila Zátopka od jeho skromných začátků přes famózní vítězství na olympiádě až po problematické vztahy se svým okolím.

 81 %
Sledovat Online na Voyo  Voyo | české titulky | od 19. 9. 2022
 18 552 zobrazení   586 se líbí
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Natáčení 3. řady Zaklínače skončilo. Kdy se Geralt vrátí na Netflix?
Natáčení 3. řady Zaklínače skončilo. Kdy se Geralt vrátí na Netflix?
14.09.2022 13:30:00 | Filmové novinky

Po náročných pěti měsících je třetí řada Zaklínače natočena a připravena na postprodukci. Které lokace filmový štáb navštívil a kdy se konečně Geralt vratí na obrazovky Netflixu?

Nová fantasy Netflixu chce být novým Harry Potterem. Trailer je velkolepý
Nová fantasy Netflixu chce být novým Harry Potterem. Trailer je velkolepý
13.09.2022 17:00:00 | Filmové novinky

Režisér Paul Feig představil plnohodnotný trailer na novou velkolepou fantasy od Netflixu. Streamovací gigant se snaží vytvořit novou obří franšízu ze světa plného pohádkových bytostí.

Trailer 5. dílu Rodu draka slibuje velkou vzpouru. Seriál čeká i herecká rošáda
Trailer 5. dílu Rodu draka slibuje velkou vzpouru. Seriál čeká i herecká rošáda
13.09.2022 14:00:00 | Filmové novinky

HBO po konci 4. dílu Rodu draka uvedlo upoutávku na další epizodu, která bude první řadu seriálového hitu lámat do jeho druhé poloviny. Diváky čekají i velké změny v obsazení stěžejních rolí.

Žižka kina nedrtí a česká návštěvnost ho nespasí. V USA jde o propadák
Žižka kina nedrtí a česká návštěvnost ho nespasí. V USA jde o propadák
12.09.2022 18:45:00 | Filmové novinky

Jan Žižka měl s rekordním rozpočtem okolo půl miliardy českých korun jasně dominovat kinům a měl ambice zlákat i zahraniční publikum. Bohužel se mu však nedaří dle očekávání. V zahraničí jde pak o regulérní průšvih a ukázku toho, jak lze producentsky neodhadnout trh.