FB pixel TP pixel
Na Netflix míří skvělá kriminálka. Trailer slibuje akční hon na sériového vraha © Netflix

Na Netflix míří skvělá kriminálka. Trailer slibuje akční hon na sériového vraha

Policista John Luther patřil v posledních více než 10 letech mezi kriminální stálice. A i když jeho poslední řady už trochu ztrácely na kvalitě, nyní má šanci přesunout se elegantně do filmové podoby a oprášit své renomé. Nový trailer od Netflixu pak nabízí akční naháněčku se sériovým vrahem, který se nebojí ničeho.

9. 2. 2023 18:30 | Filmové novinky

Jestli nějací policisté a detektivové v poslední dekádě uhranuli televizní diváky, pak to byli Wallander, Sherlock a Luther. A právě ten poslední se nyní chystá vstoupit do filmového světa s filmem Luther: Pád z nebes, ve kterém John nejprve uteče z vězení a poté se vydá po stopách sériového vraha, který si náležitě užívá tvorbu chaosu. Do hlavní role se vrací Idris Elba, proti němuž se postaví Andy Serkis, jehož herecká kreace v mnohém připomíná variaci na Nolanova Jokera. Tak snad bude scénář promyšlený a nepůjde jen o akční thriller bez hlavy a paty. Zatím má Luther opět atmosféry na rozdávání. Když to vyjde, může se John pořádně rozjet i v dalších filmových projektech. Na Netflix každopádně vstoupí už 10. března.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Nový seriál oživí noční můry zaměstnanců. Trailer představuje šéfa z pekla
Nový seriál oživí noční můry zaměstnanců. Trailer představuje šéfa z pekla
08.02.2023 16:00:00 | Filmové novinky

Christoph Waltz se v novém seriálu objeví jako sociopatický konzultant, který má upadající firmu vytáhnout zpět na vrchol. Problém je, že se nebojí jít přes mrtvoly.

Zrušení Constantina 2: Studio jasně řeklo, jestli počítá s Keanu Reevesem, nebo ne
Zrušení Constantina 2: Studio jasně řeklo, jestli počítá s Keanu Reevesem, nebo ne
08.02.2023 15:30:00 | Filmové novinky

Insider KC Walsh, který často sdílí zákulisní studiové informace, včera zarmoutil fanoušky zprávou, že chystané pokračování výborného filmu Constantine se ruší. Celou věc doplnil zdrcujícím tvrzením, podle kterého studio projekt objednalo, když nevědělo, kudy kam. Oficiální kanály Warner Bros. ale zprávu vyvrací.

Ant-Man 3 je nápaditý sci-fi nářez. První diváci pějí chválu na nového Thanose
Ant-Man 3 je nápaditý sci-fi nářez. První diváci pějí chválu na nového Thanose
07.02.2023 18:00:00 | Filmové novinky

První diváci už měli díky světové premiéře možnost vidět nejnovější díl komiksové skládačky od Marvelu a hýří nadšením. Komiksový gigant podle všeho vstoupil do páté fáze ve skvělé formě a doručil nápaditý biják se skvostným arcipadouchem.

Constantine 2 je údajně zrušen. Pokračování kultu mělo být projevem zoufalství
Constantine 2 je údajně zrušen. Pokračování kultu mělo být projevem zoufalství
07.02.2023 17:20:00 | Filmové novinky

Pokračování komiksového kultu Constantine bylo před pár měsíci s nadšením přijato filmovými nadšenci. Nyní ale insider přinesl zprávu, že se s drsným mágem v budoucím vesmíru DCU nepočítá.