FB pixel TP pixel
Netflix objednal pokračování dvou nových seriálových megahitů © Netflix

Netflix objednal pokračování dvou nových seriálových megahitů

Producent Ryan Murphy se trefil do černého v krátké době hned dvakrát po sobě. Jeho nové seriály Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera a Vidím vás se staly velkými diváckými hity. Netflix si tak logicky ihned objednal jejich pokračování.

9. 11. 2022 15:20 | Filmové novinky

Jak jsme nedávno informovali na našem webu, producent Ryan Murphy promění ve zlato prakticky vše, na co sáhne. Jeho minisérie Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera dokázala přepsat netflixovské tabulky sledovanosti, když toto kanibalské drama dosáhlo za 28 dní od premiéry na 824 miliónů zhlédnutých hodin. Připsalo si tak druhé místo v tabulce anglicky mluvených seriálů hned za vlajkovou lodí Stranger Things. Také Murphyho seriál Vidím vás s Naomi Watts a Bobby Cannavalem v hlavních rolích si vede velmi dobře a v TOP 10 tabulce sledovanosti je usazen přes čtyři týdny.

Je proto logické, že se Netflix rozhodl oběma seriálům odklepnout další řady. Mysteriózní drama Vidím vás, které sleduje rodinu, která se přestěhuje do svého vysněného domu, jen aby začala dostávat záhadné zlověstné dopisy, dostane klasické pokračování, které naváže na události v seriálu. Naproti tomu z dramatu Monstrum, které sledovalo život a zločiny nechvalně proslulého sériového vraha Dahmera, se stane antologie. Netflix si pro seriál Monstrum u Murphyho objednal rovnou další dvě řady, které se zaměří na další zrůdné postavy, které ovlivnily americkou společnost.

Zdroj: Variety

Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Hvězdné fantasy natočené v Česku přichází s 2. řadou. S trailerem přišly špatné zprávy
Hvězdné fantasy natočené v Česku přichází s 2. řadou. S trailerem přišly špatné zprávy
09.11.2022 11:00:00 | Filmové novinky

Amazon sice aktuálně sbírá diváky hlavně na nového Pána prstenů, přičemž chystá i pokračování fantasy Kolo času, na obrazovky se však vrací i seriál Carnival Row, který měl hodně komplikovaný vznik.

Jak to vypadá s novou Hvězdnou bránou? Autor SG-1 odhalil smutnou budoucnost
Jak to vypadá s novou Hvězdnou bránou? Autor SG-1 odhalil smutnou budoucnost
09.11.2022 9:00:00 | Filmové novinky

Populární seriál Hvězdná brána započal svou dlouholetou cestu již v 90. letech a od svého vzniku se rozrostl o tři spin-off seriály a řadu filmů. Seriál, který vznikl na motivy stejnojmenného filmu Rolanda Emmericha z roku 1994, se měl dočkat renesance. Nyní se však zdá, že se návrat na televizní či jiné obrazovky nekoná.

Jeden z nejlepších filmů roku konečně v prvním traileru. Hvězda Mumie hraje o Oscara
Jeden z nejlepších filmů roku konečně v prvním traileru. Hvězda Mumie hraje o Oscara
08.11.2022 16:00:00 | Filmové novinky

Brendan Fraser patřil na konci 90. let mezi největší akční hvězdy Hollywoodu. V posledních letech se však stáhnul do ústraní. Nyní je zpět a jeho fenomenální výkon by mu mohl vynést Oscara za nejlepší herecký výkon.

Největší drama Netflixu se vrací. Recenze ale neskrývají zklamání
Největší drama Netflixu se vrací. Recenze ale neskrývají zklamání
07.11.2022 17:30:00 | Filmové novinky

Netflix je známý tím, že jen málokterý seriál nechá zajít až do 5. řady. V případě dramatu Koruna tak ale skutečně učinil a očekává se, že seriál dostane i další řadu, kde by mohl příběh nedávno zesnulé královny Alžběty uzavřít. Už nyní ale podle recenzentů seriál naráží na limity toho, že zpracovává moderní podobu monarchie.