FB pixel TP pixel
Netflix - cena, předplatné, zrušení © TMDB

Netflix - cena, předplatné, zrušení

1. 1. 2019 0:00 | Wiki
 1. Co je Netflix
 2. Netflix registrace
 3. Netflix cena
 4. Netflix předplatné
 5. Netflix cena student
 6. Netflix cena rodina
 7. Jak získat Netflix zdarma
 8. Netflix zdarma bez karty
 9. Jak zrušit Netflix
 10. Netflix dárkový poukaz

Co je Netflix

Netflix je online videopůjčovna, podobná jako je například HBO GO nebo Voyo. Platíte měsíční předplatné a za něj dostáváte přístup ke knihovně titulů, která v Česku činí více než 6.000 filmů a seriálů. Nabídka se v průběhu času mění. Podívejte se na náš kompletní seznam s pravidelně aktualizovanými novinkami. Pouze část titulů má české titulky nebo český dabing, které to jsou, si můžete ověřit v našem seznamu. Tituly si můžete přehrávat buď na svém počítači, v chytré televizi či v aplikaci pro chytré telefony či tablety.

Netflix registrace

Zaregistrovat se na Netflix můžete buď na oficiálních stránkách www.netflix.com nebo přes oficiální aplikace pro telefony a tablety. Žádná jiná místa pro registraci neexistuji, neregistrujte se tedy jinde než přes oficiální místa.

Netflix cena

Netflix nabízí předplatné ve třech různých variantách, které se liší tím, kolik lidí může Netflix využívat najednou a v jaké kvalitě. Předplatné se od sebe neliší nabídkou filmů a seriálů, ta je pro všechny stejná. Cena se pohybuje mezi 199 Kč a 259 Kč.

Netflix předplatné

 • Základní - 199 Kč - budete si moci pouštět Netflix najednou v 1 zařízení a ve standardní kvalitě (SD) obrazu
 • Standard - 259 Kč - budete si moci pouštět Netflix najednou přes 2 zařízení (televize nebo mobil nebo počítač) a ve vysoké kvalitě (HD) obrazu
 • Premium - 319 Kč - budete si moci pouštět Netflix najednou přes 4 zařízení, a to ultra vysoké kvalitě (UHD/4K) obrazu u titulů, které to podporují

Netflix cena student

Cena je stejná pro všechny druhy uživatelů, ať už jste student nebo důchodce. Studenti tedy nemají žádné cenové zvýhodnění.

Netflix cena rodina

Rodiny mohou využívat sdílené předplatné, ale musí mít aktivovanou nabídku umožňující přehrávání alespoň na 2 zařízeních najednou, tedy Standard (259 Kč) nebo Premium (319 Kč).

Jak získat Netflix zdarma

Netflix už bohužel nenabízí vyzkoušet si službu na měsíc zdarma. Dříve byla možnost mít prvních 30 dní zdarma jako zkušební dobu, ale podobně jako v dalších státech, už ani v Česku se tato možnost aktuálně nenabízí.

Netflix zdarma bez karty

Pokud nemáte platební kartu nebo účet PayPal (který také vyžaduje platební kartu nebo přednabitý kredit), nemůžete Netflix vyzkoušet.

Jak zrušit Netflix

Netflix můžete platit jen v měsících, kdy chcete službu opravdu využívat, není nutné uzavírat smlouvu na rok či dva roky dopředu. Vždy zaplatíte předem na měsíc a před koncem měsíce můžete službu zrušit, pokud už nechcete dále pokračovat. A naopak, pokud třeba za půl roku chcete zase službu obnovit, prostě se opět přihlásíte do svého účtu a předplatné obnovíte. Předplatné můžete zrušit po přihlášení do svého účtu na této adrese. Předplatné můžete kdykoliv znovu obnovit a pokud tak učiníte do 10 měsíců od zrušení, zachovají se vám všechna data, jako například profily, seznam již viděných filmů a další informace.

Netflix dárkový poukaz

Netflix můžete sobě i někomu jinému pořídit jako dárek přes předplacené karty. Ty si můžete zakoupit osobně v trafikách Geco, drogeriích DM či supermarketech Billa, Kaufland a Penny. Nově se dají předplacené karty Netflix koupit i v obchodech PEPCO či Expert. Pořídíte je v hodnotách 400 Kč, 1 000 Kč a 4 000 Kč. Tato hodnota potom slouží jako předplacená karta, ze které se vám odečítá cena vybraného předplatného. Podrobnosti v našem článku.

Tomáš Vyskočil
Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.