FB pixel TP pixel
Kontroverzní česká novinka dorazila na Netflix. Streamer uvede i dalších 5 filmů © Bontonfilm

Kontroverzní česká novinka dorazila na Netflix. Streamer uvede i dalších 5 filmů

Na Netflixu se konečně objevilo kontroverzní české drama Hranice lásky, které vypráví o polyamorii a komplikovanosti lidských vztahů, když dojde na sexuální uspokojení. Streamer navíc odhalil další tuzemské novinky, které se do jeho katalogu chystají.

28. 3. 2023 18:00 | Filmové novinky

Od 27. března je na Netflixu dostupný jeden z nejzajímavějších českých filmů posledních měsíců, když do nabídky přibyly Hranice lásky režiséra Tomasz Wińského. Film o mezilidských vztazích, polyamorii a sexualitě současné společnosti během svého uvedení na karlovarském filmovém festivalu vzbudil kontroverzní ohlasy a bohatá diskuze následovala i po slavnostní podzimní premiéře v regulérních kinech. Nyní se můžete o kvalitách filmu v hlavních rolích s Hanou Vagnerovou a Matyášem Řezníčkem přesvědčit na vlastní oči. A pokud fandíte tuzemské kinematografii, jistě vás potěší, že přísun českých projektů bude i nadále pokračovat.

Netflix už na svých stránkách uvádí i další novinky, které se do katalogu chystají. Víme tak, že už 31. března dorazí animák Websterovi ve filmu, a 1. dubna uvidíme romantickou komedii Šťastný nový rok 2: Dobro došli a dobrodružné drama s Jiřím Langmajerem Minuta věčnosti. I další dubnové dny budou plné českých titulů. Už 7. dubna dorazí podle dosavadních ohlasů parádně natočené čarodějnické drama Terezy Nvotové Světlonoc, které v roce 2022 získalo 8 nominací na Českého lva. A 11. dubna se nám Štěpán Kozub pokusí prokázat své kvality jako charakterní herec ve filmu Spolu o mladém autistovi.

Zdroj: Netflix

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Netflix natočil vlastní Kameňák. Trailer slibuje ujetou kriminální komedii
Netflix natočil vlastní Kameňák. Trailer slibuje ujetou kriminální komedii
28.03.2023 16:35:00 | Filmové novinky

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by vypadal Kameňák, kdyby ho netočil Zdeněk Troška? Teď už nemusíte, protože se tématu ujal Netflix a zadaptoval sérii legendárních internetových vtipů. A zdá se, že docela zábavně.

Nový konspirační seriál od Marvelu dorazí až po 10 měsících. Další bude dříve
Nový konspirační seriál od Marvelu dorazí až po 10 měsících. Další bude dříve
28.03.2023 16:00:00 | Filmové novinky

Marvel finalizuje distribuční plány pro letošní rok. Konečně tak víme, kdy uvidíme nové seriály od komiksového obra. Nutno uznat, že čekání bude ve výsledku hodně dlouhé.

Potvrzeno: Scorseseho drahá novinka s DiCapriem nebude exkluzivně online
Potvrzeno: Scorseseho drahá novinka s DiCapriem nebude exkluzivně online
28.03.2023 15:00:00 | Filmové novinky

Společnost Apple chystá tento rok uvést na své platformě ambiciózní historické drama Killers of the Flower Moon s Leonardem DiCapriem v hlavní roli. Před uvedením na Apple TV+ se ale snímek podívá v široké distribuci do kin. Datum premiéry bylo právě odhaleno.

Pomsta Sithů měla začít mnohem drsněji. Test první bitky světelných mečů vyráží dech
Pomsta Sithů měla začít mnohem drsněji. Test první bitky světelných mečů vyráží dech
27.03.2023 16:00:00 | Filmové novinky

Úvodní sekvence v Pomstě Sithů patří mezi to nejlepší, co vesmírná sága Star Wars divákům nabídla. Původní vize ale byla ještě mnohem rozsáhlejší a drsnější. Včetně šermířského duelu Anakina Skywalkera s proradným hrabětem Dooku. Ten měl před svou ikonickou ztrátou hlavy dostat ještě více naloženo. Původní verzi souboje si nyní můžete prohlédnout.