FB pixel TP pixel
Očekávaná česká minisérie Bez vědomí se představuje v prvním traileru © TMDB

Očekávaná česká minisérie Bez vědomí se představuje v prvním traileru

Po slavnostní premiéře na MFF v Karlových Varech zveřejnilo HBO Europe první teaser trailer na svou původní minisérii Bez vědomí, o jejíž režii se postaral tvůrce Pustiny Ivan Zachariáš.

České novinky

Bez vědomí se odehrává roku 1989 a soustředí se na houslistku v podání Táni Pauhofové, jež se po probrání se z komatu dozví, že její manžel nenávratně zmizel. Statečná žena se jej vydává hledat, čímž dává vzpomenout na hrdinku minulého seriálu HBO, Pustina, Sikorovou, kterou si zahrála Zuzana Stivínová. Vedle Pauhofové v Bez vědomí uvidíme českokanadského herce Davida Nykla, jenž v zámoří zazářil v seriálech Hvězdná brána: Atlantida a Arrow, dále pak v současnosti nejobsazovanější domácí hvězdu Martina Hofmanna (Most!), uměleckého ředitele Dejvického divadla Martina Myšičku a také hereckého veterána Jana Vlasáka, jenž má za sebou rovněž několik pěkných zahraničních rolí. Premiéra minisérie je stanovena na listopad letošního roku a se seriálem tak oslavíme třicet let od Sametové revoluce.

 240 zobrazení   6 se líbí
Chystáte se do Varů? Tyto české a zahraniční filmové pecky musíte vidět
Chystáte se do Varů? Tyto české a zahraniční filmové pecky musíte vidět
28.06.2019 14:00:00 | České novinky

Následujících 9 dní se v české filmové kotlině ponese ve znamení karlovarského festivalu. Ten tradičně nabízí pestrou všehochuť artu, popcornu a nepředvídatelného bizárku, který by si měl každý návštěvník filmového festivalu alespoň jednou v životě zkusit. Tak zabalte batůžky a vyražte!

Do Karlových Varů přijede Julianne Moore, vrátí se i Casey Affleck
Do Karlových Varů přijede Julianne Moore, vrátí se i Casey Affleck
14.06.2019 14:00:00 | České novinky

Karlovarský filmový festival se blíží mílovými kroky a začíná odhalovat bohatý program i hvězdné hosty. Na koho letos budete moci narazit na proslulé kolonádě nebo na červeném koberci před hotelem Thermal?

Za měsíc startuje 54. MFF v Karlových Varech. Na co se můžeme těšit?
Za měsíc startuje 54. MFF v Karlových Varech. Na co se můžeme těšit?
02.06.2019 | České novinky

Na jména slavných hostů si ještě nějaký pátek počkáme, ale už nyní si můžeme brousit zuby na soutěžní filmy. Přesně měsíc před startem odhalil festival rozmanitou plejádu snímků, které budou na sklonku léta bojovat o Křišťálový globus v Hlavní soutěži, soutěži Na východ od západu a mezi dokumenty.

5 filmů Václava Postráneckého, s kterými nás bavil svět
5 filmů Václava Postráneckého, s kterými nás bavil svět
08.05.2019 12:00:00 | České novinky

Ve věku 75 let zemřel Václav Postránecký. Herec známý ze seriálů jako Cirkus Humberto či Četnické humoresky. Vysokoškolský pedagog, vynikající pohádkový dabér a divadelní herec komediálních i dramatických rolí. Pojďme si projet filmy, kterými si můžete připomenout jeho památku.