FB pixel TP pixel
Nové fotky z Pána prstenů odhalují známé postavy. Vrací se i Isildur © Amazon Studios

Nové fotky z Pána prstenů odhalují známé postavy. Vrací se i Isildur

Pán prstenů od Amazonu se představuje na nové sérii fotografií, které ukazují klíčové osazenstvo lidského království Númenor. Nechybí ani ikonické postavy jako Isildur a Elendil.

14. 7. 2022 14:00 | Filmové novinky

Podzimní premiéra seriálového Pána prstenů s podtitulem Pán prstenů: Prsteny moci se nezadržitelně blíží a Amazon v rámci propagace přitápí pod kotlem, aby k premiérovému datu 2. září přilákal co nejvíc diváků. Nově skrze magazín Entertainment Weekly představil obsazení lidského království Númenor, přičemž nechybí ani postavy, které fanoušci znají z filmové trilogie Petera Jacksona. Na mysli máme hlavně Isildura, který se nám v podání Maxima Baldryho představí jako hrdinný mořeplavec, jež má ještě daleko k padlému vládci Gondoru. Chybět nebude ani jeho otec Elendil, kterého fotky zachycují při jízdě s krásnou Galadriel.

Dále nechybí královna Miriel v podání Cynthie Addai-Robinson navlečené do zlatavého brnění, Trystan Gravelle jako Ar-Pharazôn Zlatý, případně nová fotka Galadriel, v níž je celá špinavá od válečné suti. Fanoušci si rovněž mohou prohlédnout úchvatná brnění númenorské armády, přičemž je příjemné vidět, že investované peníze do výpravy skutečně tekly proudem a seriál prozatím vypadá skutečně nákladně a životně. Ne jen jako trikové orgie.

Zdroj: Entertainment Weekly

 4 zobrazení  
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Nejlepší Resident Evil? Nový seriál Netflixu podle recenzí spoustu věcí tajil
Nejlepší Resident Evil? Nový seriál Netflixu podle recenzí spoustu věcí tajil
13.07.2022 18:45:00 | Filmové novinky

Po nepříliš úspěšném filmovém rebootu série Resident Evil dorazí už 14. července na Netflix nový seriál. A první recenze mluví dost jasně. Nejenže seriál nabízí spoustu překvapení, má nakročeno k tomu být nejoblíbenější adaptací populárních zombie videoher.

Trailer 3. řady Mandaloriana unikl na internet. Návrat Baby Yody je velkolepý
Trailer 3. řady Mandaloriana unikl na internet. Návrat Baby Yody je velkolepý
13.07.2022 13:20:00 | Filmové novinky

Disney na konci května odhalil v rámci Star Wars Convention první záběry z třetí řady Mandaloriana. Jenže si je nechal jen pro uzavřený sál. Nyní se upoutávka dostala ven a vypadá epicky i v nižší kvalitě.

Tvůrci Stranger Things nelení. Oznámili další pokračování a nové sci-fi
Tvůrci Stranger Things nelení. Oznámili další pokračování a nové sci-fi
12.07.2022 15:30:00 | Filmové novinky

I když Netflix ohlásil, že chystaná pátá řada hororové sci-fi Stranger Things bude finální, s oblíbeným univerzem plným nejroztodivnějších monster se ještě loučit nebudeme.

Nový akčňák Netflixu slibuje v traileru akci Johna Wicka a usekané hlavy
Nový akčňák Netflixu slibuje v traileru akci Johna Wicka a usekané hlavy
12.07.2022 10:30:00 | Filmové novinky

Nový akční flák Netflixu Denní směna vrátí na streamovací službu Jamieho Foxxe, který zde zaznamenal akční hit Projekt Power. Tentokrát ale bude v praktických kaskadérských scénách lovit upíry.