FB pixel TP pixel
Marvel oznámil, kdy se znovu objeví Daredevil. Obsadit měl i Schwarzeneggera © Netflix / Disney Plus

Marvel oznámil, kdy se znovu objeví Daredevil. Obsadit měl i Schwarzeneggera

Neuplynul ještě ani týden od premiéry Thora a marvelovské univerzum nás už láká na své další projekty. Jistě víme, že v novém seriálu Echo se objeví dvě ústřední postavy netflixovských seriálů. Svého režiséra nalezla čtyřka Capa Americy a do dalšího očekávaného projektu by mohla zamířit největší akční hvězda vůbec.

11. 7. 2022 12:30 | Filmové novinky

Captain America 4 má režiséra

Marvel oznámil, kdy se znovu objeví Daredevil. Obsadit měl i Schwarzeneggera © Marvel Studios

Sam Wilson v podání Anthonyho Mackieho se na konci seriálu Falcon a Winter Soldier konečně stal následníkem Steva Rogerse. Krátce po ukončení tohoto projektu, který se z velké části natáčel také v Česku, bylo oznámeno, že nový Cap získává vlastní film. Již čtvrtá sólovka patriotického hrdiny pak byla dlouho opomíjena při představování dalších disneyovských projektů, až si řada fanoušků říkala, zda se jí vůbec dočkáme. Nyní je už jasné, že se s filmem počítá, protože se jej oficiálně chopil režisér Julius Onah. Tento v Nigérii narozený filmař má na kontě snímky Cloverfield Paradox a Luce. Zatímco první skončil katastrofálně a nenavázal na úspěchy svých předchůdců, Luce je poměrně zdařilá sonda do současné společnosti. Jenže, po Falconovu seriálu, který v mnohém připomínal reklamu na hnutí Black Lives Matter, už lidé podobná témata v akční komiksovce nechtějí. Až čas tedy ukáže, zda je Onah správná volba...

Echo vítá hvězdné posily

Marvel oznámil, kdy se znovu objeví Daredevil. Obsadit měl i Schwarzeneggera © Netflix

Spěchejme ale do seriálového univerza, které se v rámci MCU rozrůstá raketovým tempem a s trochou nadsázky seriály brzy co do počtu dotáhnou filmy. Po letošních projektech Moon Knight, Ms. Marvel a She-Hulk: Neuvěřitelná právnička přijde v příštím roce na řadu Echo. Tento spin-off loňského seriálu Hawkeye nabídne rozšíření příběhu Mayi Lopez, která pátrá po svých indiánských kořenech a zároveň musí čelit padouchovi Kingpinovi. Toho si znovu zahraje Vincent D'Onofrio a spolu s ním se vrací také Charlie Cox, jenž si logicky zopakuje svou roli Daredevila z netflixovských seriálů i nedávného Spider-Man: Bez domova. Echo se tedy z vcelku nezajímavého projektu rázem stává prequelem nového disneyovského Daredevila a fandové muže beze strachu by ji tedy neměli minout.

Arnie v Armor Wars?

Marvel oznámil, kdy se znovu objeví Daredevil. Obsadit měl i Schwarzeneggera © Warner Bros.

Vedle Echo by v příštím roce měl na Disney+ dorazit i seriál Armor Wars. Ten vrátí do hry Dona Cheadla coby Jamese Rhodese alias Rhodeyho, nejlepšího přítele Tonyho Starka, jenž se snaží udržet odkaz legendárního Iron Mana. Jenže k železným oblekům se dostanou zloduši a je na Rhodeym, aby je zastavil... Podle nejnovějších zpráv bude ústředním záporákem seriálu Titanium Man, původně sovětský agent KGB, ze kterého se stalo železné monstrum. A tohoto padoucha by měl ztvárnit samotný Guvernátor, tedy Arnold Schwarzenegger. Pro Arnieho by to nebyla první komiksová role, vzpomeňme na jeho legendární ztvárnění Mr. Freeze ve snímku Batman & Robin (viz snímek). Pokud by byl Arnold do role Titanium Mana obsazen, dá se očekávat, že tvůrci zakomponují jeho rakouský původ. Čeká nás tedy namísto komunistického padoucha nacistický?

Dobrodinec Feige

Marvel oznámil, kdy se znovu objeví Daredevil. Obsadit měl i Schwarzeneggera © Sony Pictures

Kevin Feige je považován za hlavního architekta fenomenálního úspěchu MCU. I když mu čtvrtá fáze v mnoha ohledech drhne, stále vydělává poměrně slušné částky. Není proto divu, že se Feige vydal rozdávat rozumy i jinam. Podle nejrůznějších zpráv insiderů se sešel s hlavouny studia Sony Pictures a radil jim, jak pokračovat v zatím nepříliš konzistentním Sony's Spider-Man Universe. Feige měl Kelly Marcel a dalším tvůrcům sdělit, aby se prozatím nesnažili o větší propojení projektů, neboť to pak končí šílenostmi typu Vultura v potitulkovce Morbia. Zda se Sony bude rad zkušeného tvůrce držet, to zůstává záhadou...

Přidejte se do skupiny Disney+ Česko na Facebooku pro další novinky ze světa Disney.
 2 637 zobrazení   330 se líbí
Ondřej Novotný
Internetový pisálek, který se přes svůj blog a Ednu nakonec dostal i na Filmtoro. Povoláním zatím student, ve volném čase pak zaneprázdněný teoretik komiksových filmů a seriálů, který nevynechá ani jednu nerdskou diskusi. Mezi jeho filmové favority patří Star Wars, Indiana Jones a jakýkoli béčkový film se Sibyl Danning. Mimo film se intenzivně věnuje čtení nejrůznější literatury (převážně té německé), rád vyhledává kvalitní kebab po celé Praze a občas usedne v klubu Chocobamba při poslechu kvalitní žižkovské hudby.
Zombies, příšery a tuna krve. Netflix detailně představil nový hororový hit
Zombies, příšery a tuna krve. Netflix detailně představil nový hororový hit
10.07.2022 15:00:00 | Filmové novinky

Netflix už 14. července uvede do nabídky novou verzi hororového kultu Resident Evil. Ta tentokrát nebude příliš závislá na hrách a pokusí se spíše o volnou adaptaci, do které začlení povědomé prvky. Výsledek zatím vypadá jako extrémnější variace na Živí mrtví.

Legendární seriál Alf je konečně kompletně online!
Legendární seriál Alf je konečně kompletně online!
10.07.2022 11:00:00 | Filmové novinky

Slavný mimozemšťan z 80. let, který by ze všeho nejradši žral kočky, se konečně dostal do legálního online prostoru. A to v kompletní podobě všech 4 řad.

Jeden z nejžádanějších seriálů HBO je konečně online. A dokonce kompletní
Jeden z nejžádanějších seriálů HBO je konečně online. A dokonce kompletní
08.07.2022 15:50:00 | Filmové novinky

Na HBO Max konečně přibyl jeden z dlouho očekávaných titulů, avizovaných jiný v březnové kampani. Jak už jsme si ale bohužel v poslední době zvykli, opět je tu jedno drobné ale...

Nový trailer Pána prstenů ukazuje zlomovou událost. Poprvé vidíme i Enty
Nový trailer Pána prstenů ukazuje zlomovou událost. Poprvé vidíme i Enty
07.07.2022 13:00:00 | Filmové novinky

Amazon odhalil další střípky z očekávaného seriálu ze světa Pána prstenů. Fanoušci se dočkají pár nových záběrů i slavných Entů. Navíc se nejedná o poslední nášup.