FB pixel TP pixel
Pán prstenů překvapuje přeobsazením úžasného padoucha. Přidává nové herce © Amazon Studios

Pán prstenů překvapuje přeobsazením úžasného padoucha. Přidává nové herce

Seriál Pán prstenů: Prsteny moci patří k největším televizním hitům letošního roku a očekávání od druhé řady jsou nemalá. Tvůrci navíc slibují alespoň částečné změny způsobené kritikou řady fanoušků. První velká změna v obsazení ale diváky vynucena nebyla a zamrzí.

2. 12. 2022 16:00 | Filmové novinky

Nový představitel drsňáka Adara

Seriál Pán prstenů: Prsteny moci přišel o jednoho ze svých povedených padouchů. Ne, Charlie Vickers nekončí jako Halbrand/Sauron, přijde však o jednoho ze svých potenciálních spojenců/nepřátel v podobě Josepha Mawleho, který ztvárnil bývalého Elfa Adara. Role skřetího vůdce nicméně v seriálu zůstane a Mawleho nahradí Sam Hazeldine, který je svému předchůdci podobný a můžete si ho pamatovat například ze seriálu Peaky Blinders – Gangy z Birminghamu. Amazon bohužel nezveřejnil důvod odchodu původního představitele.

Nové herecké přírůstky

Zároveň byly oznámeny nové přírůstky do obsazení, které vám však asi mnoho neřeknou. Amazon totiž rovněž nespecifikoval, koho si daní herci zahrají. Víme však, že novými členy štábu jsou Gabriel Akuwudike, který se objevil v seriálu Hanna. Dále byl obsazen Yasen Atour ze Zaklínače, Ben Daniels z The Exorcist, Nia Towle z Pýchy a přemlouvání a Nicholas Woodeson, který si zahrál v seriálu Řím. Hereckým nováčkem je pak Amelia Kenworthy. Natáčení aktuálně probíhá a předpokládá se, že druhou řadu uvidíme v průběhu roku 2024.

Zdroj: TV Line

Reklama
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Strážci galaxie 3 lákají na velkolepý konec série. Trailer odhalil i nového (anti)hrdinu
Strážci galaxie 3 lákají na velkolepý konec série. Trailer odhalil i nového (anti)hrdinu
02.12.2022 9:15:00 | Filmové novinky

James Gunn zpívá svou marvelovskou labutí píseň před svým odchodem k věčnému rivalovi z DC. Třetí Strážci slibují emocionální nálož, další skvělý soundtrack, ale hlavně příchod několika nesmírně mocných bytostí z univerza Marvelu!

Mandalorian 3 odhalil datum premiéry. Dorazí dřív, než se čekalo
Mandalorian 3 odhalil datum premiéry. Dorazí dřív, než se čekalo
02.12.2022 9:00:00 | Filmové novinky

Brazilský Comic-Con je letos zatím velkým sólem pro Disney a jeho dceřiné firmy. Lucasfilm totiž kromě prvního traileru na pátého Indyho také přišel s důležitou informací o pokračování asi nejpopulárnějšího Star Wars seriálu. A nový Mando je blíž, než jsme si původně mysleli!

Indiana Jones 5 je tady! První trailer odhaluje omlazeného Forda i osudový název
Indiana Jones 5 je tady! První trailer odhaluje omlazeného Forda i osudový název
01.12.2022 22:30:00 | Filmové novinky

Režisér James Mangold nelhal, když pár týdnů zpátky sliboval, že se již brzy dočkáme prvního traileru na páté dobrodružství Indiana Jonese. Trailer nyní dorazil a jedná se o stejnou upoutávku, kterou Disney pár měsíců zpátky ukazoval za zavřenými dveřmi. Novinkou je ale dosud utajený název.

Transformers 7 v prvním traileru lákají na nové válečné frakce a kupu akce
Transformers 7 v prvním traileru lákají na nové válečné frakce a kupu akce
01.12.2022 20:00:00 | Filmové novinky

Studio Paramount představilo světu nový reboot akční franšízy Transformers. V sedmém dílu série se fanoušci dočkají slavných Beast Wars, když se na scéně objeví zcela nové frakce věčně soupeřících Autobotů a Decepticonů. Čekají nás epické bitvy mezi plechovými zvířaty.