FB pixel TP pixel
PODCAST: 5 podzimních hitů na Netflixu a ohlédnutí za 13 Reasons Why © TMDB

PODCAST: 5 podzimních hitů na Netflixu a ohlédnutí za 13 Reasons Why

Filmtoro podcast úspěšně pokračuje a v nejnovějším vydání rozebíráme nejen třetí řadu 13 Reasons Why a seriálový hit jako celek, ale mrkneme i na nejočekávanější pecky Netflixu, které nás na podzim čekají.

Rozhovor

Co vás čeká a nemine?

V nejnovější části podcastu se podíváme na to, co nás na Netflixu čeká v blízké budoucnosti několika nadcházejících týdnů. Netflix totiž představil řadu filmových novinek, které aktuálně brázdí festivaly, anebo by měly mít co nevidět premiéru přímo na streamovací službě a my jsme vybrali ty nejzajímavější k tradičnímu klábosení. V druhé polovině se pak ohlížíme za třetí řadou netflixovského hitu 13 Reasons Why, který nás uhranul první řadou a od té doby nás trochu ztrácí. Povíme si, čím to je.

Kdy a kde nás najdete?

Jak můžete vidět, přímo z článku si můžete podcast přehrát skrze SoundCloud. Tím jsme ale neskončili. Najdete nás i u prověřených podcastových stálic jako jsou - kromě zmíněného SoundCloudu - iTunes, Spotify či Google Podcasts a dalších. Každý týden byste (obvykle ve středu, ale může se stát, že se zpozdíme) měli dostat novou dávku, která by se ideálně měla vměstnat do 30 minut. Ze zkušenosti však můžeme už nyní říct, že se stopáž zřejmě bude lehce nafukovat. Doufáme, že si nás užijete při cestách do školy, práce či při zdravé dávce sportování. A rozhodně se nebojte dát nám feedback, co bychom měli do budoucna probrat, případně na čem máme kromě svých řečových vad zapracovat.

 384 zobrazení   1 se líbí
FILMTORO PODCAST: O Spideym mimo MCU a Disneyho útoku na Netflix
FILMTORO PODCAST: O Spideym mimo MCU a Disneyho útoku na Netflix
06.09.2019 15:00:00 | Rozhovor

Obnovené podcastové vysílání pokračuje a v nejnovějším díle se zaměřuje především na streamovací služby Disney+ a Netflix, které se za pár měsíců utkají v bitvě o divácké peněženky. Kdo bude stát jako vítěz? A jakou roli zde hraje Spider-Man? I o tom bude řeč!

Filmtoro podcast je tady! Diskutujeme o Zaklínači a Hře o trůny
Filmtoro podcast je tady! Diskutujeme o Zaklínači a Hře o trůny
28.08.2019 | Rozhovor

Jelikož se náš YouTube kanál příjemně rozjíždí (děkujeme za 1000 odběrů!), rozhodli jsme se, že v nových formátech budeme pokračovat. Obnovili jsme tudíž náš podcast, který dostává česko-slovenskou tvář, vyšší kvalitu a do budoucna i pravidelnost. A hned probíráme Zaklínače a Hru o trůny!

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Jak vidí Pilou Asbaek svého Eurona Greyjoye?
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Jak vidí Pilou Asbaek svého Eurona Greyjoye?
11.04.2019 11:00:00 | Rozhovor

Pilou Asbaek je dánský herec, který v seriálu Hra o trůny hraje od šesté řady šarmantního Eurona Greyjoye, jenž se dvoří Cersei Lannister a bude v nadcházejícím finále patřit k hlavním záporákům. Ve skutečnosti je to ale velmi milý a sympatický chlapík. A my pro vás máme exkluzivní rozhovor, který jsme s ním tento týden natočili.

Jak probíhá titulkování pro Netflix? Máme rozhovor s českou překladatelkou!
Jak probíhá titulkování pro Netflix? Máme rozhovor s českou překladatelkou!
05.02.2018 | Rozhovor

Česká lokalizace Netflixu je jednou z nejčastějších otázek, kterou s vámi v diskuzích řešíme. O tom, kdy to skutečně nastane, vědí zřejmě jen hlavouni v Netflixu. My jsem proto šli pátrat jinam - a připravili jsme pro vás s rozhovor s překladatelkou, která už hotové titulky do českého Netflixu dělala. Dojde i na tempo překládání, program Hermes a také na čem aktuálně pracuje.