FB pixel TP pixel
PODCAST: HBO GO zdražuje a Netflix neplní představy akcionářů © TMDB

PODCAST: HBO GO zdražuje a Netflix neplní představy akcionářů

HBO GO si v říjnu připravilo pro mnohé nepříjemné překvapení, když se rozhodlo pro zdražení streamovací služby. Kam se nyní HBO GO zařadilo v rámci konkurence a jak to aktuálně z pohledu akcionářů vypadá s budoucností Netflixu?

Rozhovor

Co znamená zdražení HBO GO do budoucna?

Marek se vrátil z dovolené na Sicílii, a tak jsme znovu usedli za mikrofony, abychom se podívali na nejžhavější novinky ze světa streamovacích služeb. A že bylo o čem hovořit. HBO totiž po roce s možná až příliš levnou streamovací službou HBO GO dospělo k závěru, že by mohlo o 30 korun podražit, a Netflix pro změnu na posledním setkání s akcionáři nenaplnil beze zbytku představy finančníků, když úplně nesplnil plány v množství nových předplatných. Ve více než půlhodince přátelského tlachání si projdeme důvody, proč HBO GO nasměrovalo svou cenovku nahoru. Řekneme si, kam se ještě cena může v budoucnu vyšponovat a zařadíme si HBO GO s ohledem na cenu a nabídku mezi zbytek hlavní konkurence. A samozřejmě si povíme něco o budoucnosti Netflixu a jeho letošních neúspěších při získávání nových předplatitelů. Zkrátka další výživný podcast s několika insiderskými tipy pro ty, kteří chtějí vidět pod pokličku streamovacích služeb.

Kde si podcast přehrát?

Jak můžete vidět, přímo z článku si můžete podcast přehrát skrze SoundCloud. Tím jsme ale neskončili. Najdete nás i u prověřených podcastových stálic jako jsou - kromě zmíněného SoundCloudu - Apple Podcasts, Spotify či Google Podcasts a dalších. Samozřejmostí je implementace ve vašich RSS aplikacích. Podcast vychází pravidelně obvykle ve středu. Nicméně chystáme i nepravidelné speciály, na které by vás vaše aplikace měly vždy upozornit. A pokud ne, uděláme to my sami.

 268 zobrazení   4 se líbí
PODCAST: O Jokerovi a budoucnosti komiksových filmů
PODCAST: O Jokerovi a budoucnosti komiksových filmů
23.10.2019 16:00:00 | Rozhovor

Po sérii podcastů na téma streamovacích služeb se tento týden budeme věnovat primárně filmům. Středobodem našeho zájmu se totiž stal fenomén posledních týdnů, alternativní komiksový biják Joker. Kromě jeho hodnocení jsme se mrkli i na to, jaké proměny čekají filmy od DC Comics do budoucna.

PODCAST: Co nám dalo a vzalo počeštění Netflixu? Dočkají se i Slováci?
PODCAST: Co nám dalo a vzalo počeštění Netflixu? Dočkají se i Slováci?
17.10.2019 18:00:00 | Rozhovor

Od pátku 11. října je tuzemský Netflix oficiálně počeštěný, když bylo přeloženo uživatelské prostředí aplikace a začaly přibývat české filmy i české titulky a dabing u zahraničních filmů. V sestavě rekordních 4 redaktorů jsme se nové podobě Netflixu podívali na zoubek.

PODCAST: S režisérem Jiřím Sádkem o dabingu pro Netflix a českém filmu
PODCAST: S režisérem Jiřím Sádkem o dabingu pro Netflix a českém filmu
13.10.2019 12:00:00 | Rozhovor

V prvním speciálovém podcastu jsme si pozvali do studia dabingového režiséra Jiřího Sádka, který se rozpovídal o své práci (nejen) pro Netflix.

PODCAST: Zastaralost HBO GO a inovace Aerovodu
PODCAST: Zastaralost HBO GO a inovace Aerovodu
09.10.2019 15:00:00 | Rozhovor

Aplikace HBO GO konečně přinesla možnost stahování obsahu do zařízení a Aerovod inovoval nejen svou nabídku, ale i uživatelské prostředí. Podívali jsme se tedy na zoubek populárním streamovacím službám dneška a rozpitvali jsme je opravdu dopodrobna.