FB pixel TP pixel
Addamsova rodina míří na Netflix! Nový trailer odhaluje pozdní datum premiéry © Netflix

Addamsova rodina míří na Netflix! Nový trailer odhaluje pozdní datum premiéry

Nový seriál s Addamsovou rodinou se konečně představil v plnohodnotné upoutávce. Ta kromě strýčka Festera odhaluje i datum premiéry, které bohužel mine oslavy Halloweenu.

10. 10. 2022 14:30 | Filmové novinky

Halloween se obecně slaví 31. října, a tak se předpokládalo, že Netflix právě k tomuhle termínu přijde i s novou verzí Addamsovy rodiny s názvem Wednesday. Ostatně kdy jindy přivést černohumornou sérii zpátky k životu, když ne právě na oslavu svátku zesnulých. Jenže Netflix uvažuje poněkud jinak a nový seriál zaměřený na dceru Gomeze a Morticie Addamsových uvidíme až 23. listopadu. Možná za to může finalizování epizod, možná jen streamovací služba nechce Halloween příliš zaplevelit a raději svou nabídku více rozprostře.

Buď jak buď, hlavní roli Wednesday ztvární Jenna Ortega a v novém traileru vidíme nejen více jejích eskapád na škole, ale i hostujících hvězd. Na návštěvu totiž už v traileru zaskočí i strýček Fester (Fred Armisen) a konečně i původní představitelka mladé Addamsové Christina Ricci. Seriál režíruje Tim Burton a celkem uvidíme 8 epizod, které by měl Netflix vypustit jako obvykle najednou.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
HBO ukázalo komiksové hity podzimu. Známe i datum premiéry
HBO ukázalo komiksové hity podzimu. Známe i datum premiéry
10.10.2022 13:40:00 | Filmové novinky

I když se většina seriálů na motivy DC Comics nadále čile ruší, jedna dvojice odolává. Titans i Doom Patrol se blíží se čtvrtou sérií a slibují pořádnou jízdu! A co víc, oba dva oblíbené seriály dorazí už v listopadu!

Nová fantasy Netflixu nás zavede do říše snů. Trailer láká na triky a Jasona Momou
Nová fantasy Netflixu nás zavede do říše snů. Trailer láká na triky a Jasona Momou
10.10.2022 13:20:00 | Filmové novinky

Akční fantasy Snivokraj s Jasonem Momou v hlavní roli bude na Netflixu určitě patřit k těm největším podzimním tahákům. A protože se datum uvedení blíží, streamovací gigant se rozhodl přijít po teaseru s výživnou plnohodnotnou ukázkou.

Jeden z nejslavnějších seriálů všech dob je konečně dostupný i v Česku
Jeden z nejslavnějších seriálů všech dob je konečně dostupný i v Česku
09.10.2022 12:00:00 | Filmové novinky

Lars von Trier už toho kvůli své Parkinsonově nemoci možná mnoho nenatočí. Navzdory svému zdravotnímu stavu však stále odmítá ztratit svůj provokativní smysl pro humor. Do online prostoru nyní uvádí finále svého seriálového mistrovského díla.

Seriál Pán prstenů mohl vypadat úplně jinak. Nápady HBO a Netflixu byly příšerné
Seriál Pán prstenů mohl vypadat úplně jinak. Nápady HBO a Netflixu byly příšerné
09.10.2022 11:30:00 | Filmové novinky

O práva na zpracování Pána prstenů bojovali největší streamovací giganti současnosti. Nakonec je získal logistický obr Amazon. Své verze však museli představit i HBO a Netflix. Nyní víme, co se ságou J.R.R. Tolkiena plánovali. A ruku na srdce, plány to byly opravdu tristní.