FB pixel TP pixel
Občanská válka je tu! Trailer předposledního dílu Rodu draka utahuje smyčku smrti © HBO Max

Občanská válka je tu! Trailer předposledního dílu Rodu draka utahuje smyčku smrti

Konec se blíží a tanec draků naopak začíná. Po smrti krále Viseryse nebylo napětí mezi rody Hightowerů a Targaryenů hmatatelnější a hrozba války je až nebezpečně blízko.

11. 10. 2022 12:00 | Filmové novinky

8. díl Rodu draka nabídl dosud největší zlom v očekávaném boji o železný trůn. Král Viserys v geniálním podání Paddyho Considinea totiž naposledy vydechl a ještě před posledním nádechem a slzou pro svou milovanou Aemmu pořádně zamotal hlavu své druhé ženě Alicent. Trailer na předposlední díl první řady potvrzuje, že Alicent si Viserysova slova o Písni ledu a ohně vyložila po svém a domnívá se, že její syn Aegon je vyvoleným vládcem Západozemí. To samozřejmě odšpuntuje novou vlnu nenávisti a rozporů s Rhaenyrou a jak říká Otto Hightower, dveře zůstanou zavřené, dokud se nevyřeší rodinný byznys. A jak víme z knižní předlohy, hezké to nebude a spousta lidí umře nepříjemnou smrtí. Napětí je každopádně vyšponované na maximum a tanec draků je teprve na počátku.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Addamsova rodina míří na Netflix! Nový trailer odhaluje pozdní datum premiéry
Addamsova rodina míří na Netflix! Nový trailer odhaluje pozdní datum premiéry
10.10.2022 14:30:00 | Filmové novinky

Nový seriál s Addamsovou rodinou se konečně představil v plnohodnotné upoutávce. Ta kromě strýčka Festera odhaluje i datum premiéry, které bohužel mine oslavy Halloweenu.

HBO ukázalo komiksové hity podzimu. Známe i datum premiéry
HBO ukázalo komiksové hity podzimu. Známe i datum premiéry
10.10.2022 13:40:00 | Filmové novinky

I když se většina seriálů na motivy DC Comics nadále čile ruší, jedna dvojice odolává. Titans i Doom Patrol se blíží se čtvrtou sérií a slibují pořádnou jízdu! A co víc, oba dva oblíbené seriály dorazí už v listopadu!

Nová fantasy Netflixu nás zavede do říše snů. Trailer láká na triky a Jasona Momou
Nová fantasy Netflixu nás zavede do říše snů. Trailer láká na triky a Jasona Momou
10.10.2022 13:20:00 | Filmové novinky

Akční fantasy Snivokraj s Jasonem Momou v hlavní roli bude na Netflixu určitě patřit k těm největším podzimním tahákům. A protože se datum uvedení blíží, streamovací gigant se rozhodl přijít po teaseru s výživnou plnohodnotnou ukázkou.

Jeden z nejslavnějších seriálů všech dob je konečně dostupný i v Česku
Jeden z nejslavnějších seriálů všech dob je konečně dostupný i v Česku
09.10.2022 12:00:00 | Filmové novinky

Lars von Trier už toho kvůli své Parkinsonově nemoci možná mnoho nenatočí. Navzdory svému zdravotnímu stavu však stále odmítá ztratit svůj provokativní smysl pro humor. Do online prostoru nyní uvádí finále svého seriálového mistrovského díla.