FB pixel TP pixel
První trailer 2. série Mindhunter láká na Charlese Mansona © TMDB

První trailer 2. série Mindhunter láká na Charlese Mansona

Po měsících spekulací jsme se konečně dočkali. Netflix totiž vypustil první ukázku z druhé série kriminálky Mindhunter, v níž se bude duo vyšetřovatelů snažit chytit nepolapitelného zabijáka dětí, který řádil v Atlantě roku 1979. A nechybí ani krátký pohled na Charlese Mansona a potvrzení data premiéry.

31. 7. 2019 10:00 | Filmové novinky

První ukázka vrací do hry agenty Holdena Forda (Jonathan Groff) a Billa Tenche (Holt McCallany), kteří za pomoci Anny Torv jako profesorky psychologie Wendy Carr pátrají po vrahovi dětí, jenž řádil koncem 70. let v Atlantě. Trailer umně kombinuje výslech jednoho z chycených vrahů, jenž potvrzuje, že i tentokrát se bude hojně pracovat na vytváření psychologických profilů, společně s napínavou sekvencí domácí invaze. Nepřekvapí, že materiál vypadá naprosto fantasticky, když několik epizod znovu režíroval David Fincher, jenž je pro druhou řadu doplněn režiséry Andrew Dominikem a Carlem Franklinem. Trailer potvrzuje dřívější informace o uvedení seriálu již 16. srpna.


 159 zobrazení   12 se líbí
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Příběh služebnice na Hulu i HBO boduje, dočká se čtvrté řady
Příběh služebnice na Hulu i HBO boduje, dočká se čtvrté řady
31. 7. 2019 | Filmové novinky

Čeští diváci si aktuálně vychutnávají třetí řadu Příběhu služebnice na HBO a mateřská stanice seriálu, americká Hulu, během své páteční prezentace pro Asociaci televizních kritiků oznámila, že již June a dalším služebnicím odklepla čtvrté pokračování.

Dočkají se Sedmilhářky od HBO třetí řady? Šance jsou prý nízké
Dočkají se Sedmilhářky od HBO třetí řady? Šance jsou prý nízké
30. 7. 2019 | Filmové novinky

Programový ředitel HBO Casey Bloys se v nedávném rozhovoru vyjádřil k možné třetí řadě seriálu Sedmilhářky, a navíc promluvil ohledně probíraného vyšachování režisérky Andrey Arnold na konečné podobě druhé série.

Scorseseho Irishman otevře festival v New Yorku. Máme první fotografie
Scorseseho Irishman otevře festival v New Yorku. Máme první fotografie
29. 7. 2019 22:30:00 | Filmové novinky

Očekávaný gangsterský megafilm Martina Scorseseho, Irishman, se konečně představuje na prvních fotografiích. Záběry novinky od Netflixu přišly společně s oznámením, že film jako první uvidí diváci na festivalu v New Yorku. Kdy se dočkají ostatní?

Seriálový Pán prstenů má první trailer, který odhaluje hvězdný tvůrčí tým
Seriálový Pán prstenů má první trailer, který odhaluje hvězdný tvůrčí tým
29. 7. 2019 | Filmové novinky

Jeff Bezos chce seriál ze světa Pána prstenů, který se stane další Hrou o trůny. A nové video, které odhalilo tvůrčí tým, jenž seriál přivede k životu, ukazuje, že Amazon neponechává nic náhodě. Najal si totiž tvůrce s referencemi z absolutní filmové i seriálové špičky.