FB pixel TP pixel
RECENZE: Sexuální výchova nejlepším seriálem roku (nejen) na Netflixu? © TMDB

RECENZE: Sexuální výchova nejlepším seriálem roku (nejen) na Netflixu?

Netflix odstartoval nový rok ve velkém stylu návratem jedné z jeho nejpopulárnějších sérií. Jak se povedla druhá řada Sexuální výchovy?

Video

Dokonale vyvážená a poučná zábava

Téma sexu je vždycky ožehavé a je sakramentsky jednoduché dopustit, aby se vám otěže vytrhly z rukou. První řada Sexuální výchovy však zvládla sexuální frustrace, touhy, poučky a rozpravy dokonale naroubovat na teenagerovskou (i dospěláckou) dramedii, která dala rovnoměrný prostor prakticky každé postavě, kterou si díky tomu diváci snadno zamilovali. Druhá řada pak pokračuje v nastolené kvalitě a individuální linky umně rozvíjí nejen logickým, ale mnohdy i nečekaným směrem. Ostatně mrkněte se na Torenovu novou recenzi, která úspěchy prvního velkého pokračování Netflixu v letošním roce dokonale shrnuje.

 829 zobrazení   154 se líbí
RECENZE: Je 6 Underground nejlepší film Michaela Baye po 12 letech?
RECENZE: Je 6 Underground nejlepší film Michaela Baye po 12 letech?
25.01.2020 12:00:00 | Video

Michael Bay se před koncem roku vrátil k poněkud klasičtější akční polízanici a Optima Primea a další plecháče vyměnil za Ryana Reynoldse a jeho tým přiblblých kovbojů, co trestají zločince, přičemž sami pozabíjí tolik lidí, že by měli spíš skončit v base.

RECENZE: Zaklínač od Netflixu je seriálová bomba se skvělým Geraltem
RECENZE: Zaklínač od Netflixu je seriálová bomba se skvělým Geraltem
31.12.2019 | Video

Zaklínač vlezl na naše obrazovky díky Netflixu těsně před Vánoci, a tak jste vy i my měli dost času si utřídit dojmy a především celou první řadu slupnout jako malinu. Nyní je čas podívat se na to, jak se Zaklínač podařil.