FB pixel TP pixel
Občanská válka je na spadnutí. Trailer 8. dílu Rodu draka přináší velké změny © HBO Max

Občanská válka je na spadnutí. Trailer 8. dílu Rodu draka přináší velké změny

Seriál Rod draka se blíží do finále své první řady. A i v následující epizodě dojde na skoky v čase společně s eskalací konfliktu mezi Targaryeny a Hightowery.

3. 10. 2022 13:50 | Filmové novinky

První řada seriálu Rod draka začíná pořádně eskalovat, což po událostech 6. epizody, v níž došlo na hned několik obřích grilovaček, potvrdila i nová 7. epizoda, v níž se nenávist mezi Rhaenyrou a Alicent už nijak nedrží ve stínu. Navíc došlo i k novému impozantnímu svazku, který zcela jistě pořádně zahýbe mocenskými silami Targaryenů. Není proto divu, že se v novém traileru chytá vedení vrchní intrikán Otto Hightower, který vidí stín blížící se války.

Západozemí totiž nikdy nebylo rozervanější a Targaryeni v čele a Rhaenyrou a Daemonem se právem obávají, že jde jejich rodině o život. Do toho se ještě přimotávají problémy Náplavomarky, která je citelně oslabena, což hlavnímu spojenci Targaryenů na klidu rozhodně nepřidává. 8. epizodu uvidí diváci již v pondělí 10. října. Poté budou následovat ještě dvě epizody.

 3 589 zobrazení  
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Epická historická řežba Netflixu se vrací. Trailer láká na obří bitvy i litry krve
Epická historická řežba Netflixu se vrací. Trailer láká na obří bitvy i litry krve
03.10.2022 13:00:00 | Filmové novinky

Na podzim se na Netflixu můžete těšit na druhou řadu oblíbeného seriálu Barbaři z roku 2020. Po dvou letech od premiéry první řady se německý seriál, částečně vycházející z dob Římské říše, vrátí.

Tvůrce Breaking Bad představil nový seriál. Popralo se o něj hned 9 služeb
Tvůrce Breaking Bad představil nový seriál. Popralo se o něj hned 9 služeb
02.10.2022 9:00:00 | Filmové novinky

Pětapadesátiletý režisér a scenárista Vince Gilligan, který stojí za seriálovými peckami jako Perníkový táta a Volejte Saulovi, si vybral svůj další projekt. Známe dokonce jeho hlavní tvář a streamovací službu, na které se nový seriál zabydlí!

Kontroverzní novinka Netflixu odpuzuje diváky. Nevydrží déle než 20 minut
Kontroverzní novinka Netflixu odpuzuje diváky. Nevydrží déle než 20 minut
30.09.2022 12:00:00 | Filmové novinky

Na Netflix konečně vstoupil jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku. Drama Blondýnka režiséra Andrew Dominika však řadu diváků pobuřuje. Místo hladivého portrétu totiž dostávají drsný film, který svou hrdinkou vnímá doslova jako kus masa.

Nový Blade přišel o režiséra. Nové informace mluví o bídném scénáři a frustraci
Nový Blade přišel o režiséra. Nové informace mluví o bídném scénáři a frustraci
29.09.2022 14:00:00 | Filmové novinky

Ačkoli byla nová verze upírobijce Bladea představena již v roce 2019. od té doby se projekt ne a ne hnout dopředu. Dva měsíce před natáčením pak proplouvají na povrch problémy během produkce. Ty doplňují odchod talentovaného režiséra.